EmailTisk

Semináře pro pedagogy

Semináře pro pedagogy na Toulcově dvoře jsou z valné části akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a jsou tedy započitatelné do dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Na závěr akreditovaného semináře obdrží účastníci osvědčení o absolvování, které obsahuje i číslo akreditace MŠMT.

  • Na všechny semináře je nutná rezervace! Přihlašovací formulář najdete v detailním popisu akce.
  • Na základě přihlášky bude vaší škole vystavena faktura.
  • Chcete, aby Vám plánované akce chodily automaticky na Váš e-mail? Nahlašte se k odběru novinek a akcí podle cílové skupiny!.
  
Obrázek Datum Kategorie
Jak může inspirovat lesní a venkovní pedagogika Středa 18.5.2016 / Jak může inspirovat lesní a venkovní pedagogika / 09:00 - 15:00

Na semináři se učitelé seznámí s prací v mateřské škole Semínko (včetně její třetí, venkovní, třídy) a tím, jak se lze inspirovat lesní pedagogikou.

Na semináři bude představen školní vzdělávací plán, školní plán EVVO, třídní plány lesní třídy, pravidla pobytu a pohybu venku. Účastníci uvidí možnosti použití přírodních materiálů v MŠ.

Seminář ukáže praxi mateřské školy zaměřené na výchovu v souladu s přírodním prostředím. Nejvíce se věnuje uspořádání zahrady, ale také pobytu dětí se zvířaty, výletům, stravování, a spolupráci s rodiči. Představí jednu z cest získávání odpovědnosti k přírodnímu prostředí, k okolí i k sobě samotnému.

... Více informací >>> Vhodné pro: učitele MŠ a vychovatele ŠD
Akce pro veřejnost
Semináře pro pedagogy
Mateřská škola

COM_REDEVENT_EXPORT_RSSCAL