EmailTisk

Semináře pro pedagogy

Semináře pro pedagogy na Toulcově dvoře jsou z valné části akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a jsou tedy započitatelné do dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Na závěr akreditovaného semináře obdrží účastníci osvědčení o absolvování, které obsahuje i číslo akreditace MŠMT.

  • Na všechny semináře je nutná rezervace! Přihlašovací formulář najdete v detailním popisu akce.
  • Na základě přihlášky bude vaší škole vystavena faktura.
  • Chcete, aby Vám plánované akce chodily automaticky na Váš e-mail? Nahlašte se k odběru novinek a akcí podle cílové skupiny!.
  
Obrázek Datum Kategorie
Čtvrtek 15.10.2015 / Krajská konference EVVO 2015 / 08:15 - 15:30
Vážené paní učitelky a páni učitelé, přijměte pozvání na naší Krasjou konferenci EVVO 2015, která se uskuteční 15.10. 2015 v Toulcově dvoře. Letos se zaměříme na téma "Vztah lidí k místu, kde žijí". O své myšlenky a zkušenosti se s Vámi podělí zajímaví a zkušení lektoři. Přihlašujte se prosím do jednotlivých dílen (první dopoledne a druhá odpoledne) podle Vašeho zájmu. Vaše přihláška je závazná. Konference je díky podpoře Magistrátu hl. m. Prahy zdarma. Těšíme se na Vás. Kolektiv pracovníků Botič o.p.s.
... Více informací >>>
Semináře pro pedagogy
Čtvrtek 5.11.2015 / Setkání pedagogů MŠ se zájmem o EVVO / 08:15 - 15:30
Vážené paní učitelky a páni učitelé, přijměte pozvání na letošní Setkání pedagogů mateřských škol se zájmem o EVVO, které se uskuteční 5.11. 2015 v Toulcově dvoře. Tématy, kterými se budeme zabývat jsou intuitivní pedagogika a les z různého úhlu pohledu. O své myšlenky a zkušenosti se s Vámi podělí zajímaví a zkušení lektoři. Přihlašujte se prosím do jednotlivých dílen (první dopoledne a druhá odpoledne) podle Vašeho zájmu. Účastnický poplatek na setkání je 400 Kč. Po přihlášení na dílny a vyplnění IČ školy (popř. adresy), bude škole zaslána faktura k proplacení účastnického poplatku. Těšíme se na Vás. Kolektiv pracovníků Botič o.p.s. ... Více informací >>>
Semináře pro pedagogy

COM_REDEVENT_EXPORT_RSSCAL