toulcak

Michal Křístek, DiS.

MŠ Semínko

Michal Křístek, DiS. Funkce: učitel, zástupce ředitelky v pedagogické oblasti
E-mail: kristek@toulcuvdvur.cz
Telefon: konzultační hodiny: pondělí 13 - 14 h

Dobrý den, jmenuji se Michal Křístek a je mi 35 let. To je polovina průměrného lidského života a je tedy nasnadě, abych mohl svobodně naplnit svůj život, ruku v ruce s mým žebříčkem hodnot, který byl již neslučitelný s mou desetiletou kariérou operního sólisty. Dva roky mám ve střídavé péči svého synka Ríšu (ano, ten menší na fotografii), díky kterému jsem objevil nádherný svět dětské říše předškolního věku, coby asistent v jeho lesní školce. Již od mého studia na hudebně estetické gymnáziu, kde jsem měl roční praxi v Montessori školce, jsem propadl kouzlu muzikoterapie a jejím účinkům na lidskou mysl. Dále jsem získával vědomosti i na Pražské konzervatoři, byť to bylo až sekundární za zpěvem. Nicméně po celý můj hudební život je mi tato oblast nesmírně blízká a spatřuji v ní velký potenciál k otevření světa hudby dětem. V Semínku se ujmu vedení flétničkového kroužku. Bude to jedna z mých hudebních aktivit ve školce. V rámci nich dětem ukážu kouzlo a sílu hudby. Ať už co se týče poslechu, tak zejména pak vytváření hudby s pomocí hudebních nástrojů a zpěvu, k vyjádření svých emocí a pocitů. V budoucnu bych rád představil kroužek muzikoterapie.

Nicméně věřím, že i jinak budu moci přispět k naplňování filozofie vzdělávání dětí ve školce Semínko. Synka vedu ve stejném duchu, jenž je uplatňován i zde v duchu výchovy "Respektuj a buď respektován". A aby nezůstalo jen u toho, že jsem táta,  také studuji dálkově předškolní a mimoškolní pedagogiku.

Děti beru jako sobě rovné, jen s menšími zkušenostmi a s méně informacemi. Jsem hluboce přesvědčený zastánce výchovy bez uplatnění fyzických trestů. Věřím, že i s nejmenšími dětmi se lze na všem domluvit. Věřím v pozitivním motivaci a v přirozenou autoritu, která není podmíněna strachem z trestu.

kontaktujte nás
Vyberte si...
Kontaktní formulář Zpětná vazba
Osoba Firma

Formulář - Osoba


Kontaktní informace

(Zvýrazněná políčka jsou povinná)


Jméno:
Příjmení:
IČ:
DIČ:
Ulice a čp.:
Město:
PSČ:
Telefon:
E-mail:
Firma:
IČ:
DIČ:
Ulice a čp.:
Město:
PSČ:

Kontaktní osoba


Jméno:
Příjmení:
Telefon:
E-mail:
Pozice ve firmě:


Informace o daru


Datum platby:
Vaše číslo účtu:
Kód vaší banky:
Částka:
Variabilní symbol:
Pronájem prostor - Poptávkový formulář


Kontaktní informace

(Zvýrazněná políčka jsou povinná)


Jméno:

Příjmení:

Organizace:

Telefon:

E-mail:


Místnost:
Sál 1
Sál 2
Velká přednášková Zátiší
Malá přednášková Klubovna
Velká koňská klubovna Mateřský klub - Herna
Mateřský klub - Oáza Mateřský klub - Zahrada
Mateřská škola Podium

Termín:

Čas:

Účel pronájmu:


Poznámka:


X
X