hlavicka
flag flag flag flag flag flag flag
Domů O nás Informační servis Novinky na mail

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Zasílání novinek na Váš e-mail

Zajímá Vás dění na Toulcově dvoře, ale nechcete stále kontrolovat náš web? Nechte si posílat novinky na Váš e-mail. Stačí si jen vybrat z řady připravených typů zasílaných informací podle toho, k jaké cílové skupině patříte (rodina s dětmi, dospělí, senioři, pedagogové apod.) a všechny aktuality a plánované akce vybrané přímo Vám na tělo najdete pravidelně ve Vaší e-mailové schránce!
  • Vyberte jednu, případně více možností z následujících rozesílacích seznamů, podle toho ke které cílové skupině patříte. Informace v rozesílacích seznamech pro jednotlivé cílové skupiny se do jisté míry opakují. Aby se Vám nezahlcovala e-mailová schránka, nevolte více možností než dvě.
  • Pokud Vás zajímá více seznamů než dva, doporučujeme Vám zvolit si pouze seznam "VŠECHNY NOVINKY A AKCE". Místo mnoha mailů dostanete všechny novinky a akce v jednom mailu!
  • Pokud chcete před objednáním vidět, jak zasílané novinky vypadají, klikněte na název seznamu. Zobrazí se Vám další informace (jak často je seznam zasílán, co je jeho obsahem a také archiv již zaslaných zpráv).
  • Pokud chcete změnit druh zasílaných novinek, stačí jen zadat Vaše údaje a zaškrtnout pouze ty seznamy, které chcete nadále dostávat.
  • Pro odhlášení ze všech rozesílacích listů vyplňte vaše údaje a kliněte na tlačítko "Odhlásit"

Aktuality

Sobota 18.4.2015 / Kurs domácí výroby / 09:30 - 12:30
Sobota 18.4.2015 / Kurs domácí výroby / 09:30 - 12:30 Aktuálně se uvolnilo jedno místo na sobotním kursu domácí výroby....
Zákaz vstupu do mokřadu
Zákaz vstupu do mokřadu Milí návštěvníci, vzhledem k tomu, že v našem mokřadu aktuálně probíhá...
DNY PRO ZEMI - Hrátky s vodou - středa 22. 4. 2015
DNY PRO ZEMI - Hrátky s vodou - středa 22. 4. 2015 Uvolnila se nám místa na dopolední program Hrátky s vodou pro školy....
všechny aktuality >>>
dny_pro_zemi