ic
toulcak

Infocentrum a obchůdek TD

Infocentrum a obchůdek TD

V Infocentru vám pomůžeme zorientovat se ve stálém větším počtu programů a akcí konaných na Toulcově dvoře. Dáme Vám tipy na kulturní akce v okolí, poradíme Vám, kam na výlet, ať už pěšky nebo kole. K dispozici jsou též mapy přilehlých městských částí.


Dále nabízíme průvodcovskou službu.


Infocentrum pro vás také organizuje zajímavé přednášky a další akce, aktuální dění můžete sledovat v záložce Aktuality a Akce Infocentra


V prostorách Infocentra je  malý obchůdek, kde si můžete zakoupit produkty a výrobky z Toulcova dvora. Nabízíme kvalitní med od českých včelařů, příležitostně med od včel chovaných přímo v areálu, originální keramiku vyráběnou klienty našeho sociálního podniku, nebo pohledy s motivem Toulcova dvora, trička, sešity, omalovánky a spoustu další věcí. Nadšení sběratelé určitě ocení turistické známky, turistické vizitky a turistické magnetky.


Pokud na Toulcově dvoře něco ztratíte, je zde šance, že svou ztracenou věc objevíte na Infocentru ve Ztrátách a nálezech.


Infocentrum také pro Vás připravilo Hledačku, která Vás zábavnou formou provede přírodními kouty Hostivaře. Kromě hledačky máme pro Vás připraveny další dva znalostní kvízy, týkající se areálu Toulcova dvora. Unikátní je fotocesta Deník neznámého, při níž hledáte trasu pomocí fotografií a přiřazujete k nim obrázky toho, co na Toulcově dvoře zrovna spatříte. K zakoupení je též TRIPPER, Hostivařské putování po řemeslech, po jehož absolvování obdržíte dvě Absolventské turistické vizitky. 

 

V Infocentru se také nachází Sdílená knihovna, ze které si můžete libovolně půjčit literaturu k počtení, či do ní dáti knížky, které jste přečetli. Na chodbě před infocentrem je stojan na Sdílené časopisů a také poslední výtisky místních periodik Hlasatel (Prahy 15) a Klíč (Prahy 11). Dále Infocentrum nabízí službu Veřejné ledničky, do které můžete nosit potraviny, které sami nesníte, nebo si z ní naopak vzít něco lahodného na zub. Dále se zde nachází Semínkovna, kterou zřídila Mateřská škola Semínko. Semínkovna slouží k bezplatnému sdílení semínek pro soukromé zahradničení. 


Zisk z prodeje na Infocentru jde ve prospěch sbírky Toulcova dvora. Sbírka se koná za účelem získání finančních přostředků na rozvoj a zkvalitňování přírodního areálu a jeho cenných biotopů a na aktivity směřující k environmentálním vzdělávání široké veřejnosti. 

Otevírací doba:


Po - Pá: 8:30 - 12:30 a 13:00 - 17:00 
So: 9:00 - 17:00 (vybrané víkendy)
Ne: 13:00 - 17:00 (vybrané víkendy) 

Kontakty:

Infocentrum a obchůdek TD

Fotogalerie:

images/stories/fotogalerie/3526/IMG_0188.JPG images/stories/fotogalerie/3526/IMG_7490.jpg images/stories/fotogalerie/3526/IMG_7480.jpg images/stories/fotogalerie/3526/IMG_7482.jpg images/stories/fotogalerie/3526/IMG_7488.jpg images/stories/fotogalerie/3526/IMG_7485.jpg images/stories/fotogalerie/3526/IMG_0251.JPG images/stories/fotogalerie/3526/Seminkovna3.jpg

Tuto aktivitu podporují

kontaktujte nás
Vyberte si...
Kontaktní formulář Zpětná vazba
Osoba Firma

Formulář - Osoba


Kontaktní informace

(Zvýrazněná políčka jsou povinná)


Jméno:
Příjmení:
IČ:
DIČ:
Ulice a čp.:
Město:
PSČ:
Telefon:
E-mail:
Firma:
IČ:
DIČ:
Ulice a čp.:
Město:
PSČ:

Kontaktní osoba


Jméno:
Příjmení:
Telefon:
E-mail:
Pozice ve firmě:


Informace o daru


Datum platby:
Vaše číslo účtu:
Kód vaší banky:
Částka:
Variabilní symbol:
Pronájem prostor - Poptávkový formulář


Kontaktní informace

(Zvýrazněná políčka jsou povinná)


Jméno:

Příjmení:

Organizace:

Telefon:

E-mail:


Místnost:
Sál 1
Sál 2
Velká přednášková Zátiší
Malá přednášková Klubovna
Velká koňská klubovna Mateřský klub - Herna
Mateřský klub - Oáza Mateřský klub - Zahrada
Mateřská škola Podium

Termín:

Čas:

Účel pronájmu:


Poznámka:


X
X