hlavicka
Domů Služby Nájemci

Nájemci

Obchod Na dvorečku Dvoreček u špýcharu oživuje obchůdek paní Syrovátkové, plný květin, bylinek a řemeslných výrobků z přírodního materiálu - šustí, lýka, slámy, dřeva, včelího vosku, bylinek, ručního papíru, sušených květin, keramiky či modrotisku.
Otevírací doba:

Každý sudý týden: po - ne 10 - 18 hod

Více informací...
   
Infocentrum PRO-BIO ligy PRO-BIO LIGA se zaměřuje na propagaci a vzdělávání o udržitelné spotřebě potravin a šetrném zemědělství.
• Pomáhá zkracovat distribuční řetězce mezi spotřebiteli a zemědělci prostřednictvím systému komunitou podporovaného zemědělství a přímého odbytu potravin.
• Učí děti i dospělé o zemědělství a potravinách.
• Poskytuje poradenství o přírodních zahradách a ekologickém zemědělství.
• Pomáhá školám vytvářet školní biozahrady
• Facilituje vznik komunitních zahrad ve městech i na venkově.
• Vydává osvětové a informační materiály o šetrné spotřebě.
Otevírací doba:

Úterý 12-17
Středa-Čtvrtek 10-15

Více informací...
   
Biobedýnky a odběrové místo biopotravin Systém biobedýnek organizuje v Toulcově dvoře PRO-BIO LIGA. Nabízí možnost, jak objevit obtížně získatelné faremní produkty ekologických farmářů a získat je bez nutnosti zájezdu na vzdálené hospodářství, nicméně s možností poznat hospodáře.
Více informací...
   
YEE - Youth and Environment Europe "Youth Environment Europe (YEE) je federace více než 45 mezinárodních organizací ve 26 zemích zabývajících se ochranou životního prostředí a s tím spojenými programy pro mládež. Kancelář YEE se nachází v Praze v Toulcově Dvoře, se kterým spolupracuje na některých aktivitách.
Více informací...
   
Dobrodějný obchod Dobroděj – tak se jmenuje kamenný a internetový obchod, jehož smyslem je přinášet tvořivou radost do života dětí i dospělých. V prodejně najdete přírodní výtvarné potřeby (bločky ze včelího vosku na malování, modelovací včelí vosk, pastelky probarvené rostlinnými pigmenty…) a tvořivé materiály (slámu, vosk, minerály, kůži…), plus mnoho dalšího pro hravé domácí tvoření (korálky ze dřeva, peříčka a pera, rolničky, filc a filcové aplikace…) a výrobu šperků (komponenty, drátky a další návlekový materiál, nástroje…). Inspiraci ke svému tvoření pak můžete hledat v knihách.
Otevírací doba:

PO –PÁ 10.00 – 18.00

SO – NE aktuální informace najdete na www.dobrodej.cz

Kdykoliv – po osobní dohodě:o)
Více informací...