header

Nájemci

Bioobchůdek na Toulcově dvoře

Bioobchůdek na Toulcově dvoře Bio krámek na Toulcově dvoře nabízí kvalitní a prověřené potraviny. Ochotný personál v přátelské, rodinné atmosféře seznámí zákazníky se svým sortimentem, poradí s přípravou nebo doporučí recepty. Sortiment obchůdku se skládá především z produktů českých farmářů; ať jde o pečivo od poctivých pekařů, českou zeleninu nebo čerstvé kozí a kravské produkty. Nově zde najdete knihovničku, antikvariát a dětský koutek. A můžete se těšit i na pravidelné ochutnávky
Otevírací doba:

PO: 10:00 - 19:00

ÚT - ČT: 10:00 - 18:00

PÁ: 10:00 - 17:00

SO: 10:00 - 14:00

neděle a svátky: zavřeno

Více informací...

   

Obchod Na dvorečku

Obchod Na dvorečku Dvoreček u špýcharu oživuje obchůdek paní Syrovátkové, plný květin, bylinek a řemeslných výrobků z přírodního materiálu - šustí, lýka, slámy, dřeva, včelího vosku, bylinek, ručního papíru, sušených květin, keramiky či modrotisku.
Otevírací doba:

Každý sudý týden: po - ne 10 - 18 hod

Více informací...

   

Infocentrum PRO-BIO ligy

Infocentrum PRO-BIO ligy PRO-BIO LIGA se zaměřuje na propagaci a vzdělávání o udržitelné spotřebě potravin a šetrném zemědělství.
• Pomáhá zkracovat distribuční řetězce mezi spotřebiteli a zemědělci prostřednictvím systému komunitou podporovaného zemědělství a přímého odbytu potravin.
• Učí děti i dospělé o zemědělství a potravinách.
• Poskytuje poradenství o přírodních zahradách a ekologickém zemědělství.
• Pomáhá školám vytvářet školní biozahrady
• Facilituje vznik komunitních zahrad ve městech i na venkově.
• Vydává osvětové a informační materiály o šetrné spotřebě.
Otevírací doba:

Úterý 12-17
Středa-Čtvrtek 10-15

Více informací...

   

Biobedýnky a odběrové místo biopotravin

Biobedýnky a odběrové místo biopotravin Systém biobedýnek organizuje v Toulcově dvoře PRO-BIO LIGA. Nabízí možnost, jak objevit obtížně získatelné faremní produkty ekologických farmářů a získat je bez nutnosti zájezdu na vzdálené hospodářství, nicméně s možností poznat hospodáře.

Více informací...

   

YEE - Youth and Environment Europe

YEE - Youth and Environment Europe "Youth Environment Europe (YEE) je federace více než 45 mezinárodních organizací ve 26 zemích zabývajících se ochranou životního prostředí a s tím spojenými programy pro mládež. Kancelář YEE se nachází v Praze v Toulcově Dvoře, se kterým spolupracuje na některých aktivitách.

Více informací...

   
kontaktujte nás
Vyberte si...
Kontaktní formulář Zpětná vazba