toulcak

Náhradní plnění

Náhradní plnění


Od 1. 1. 2015 vám opět nabízíme výrobky a služby také v režimu náhradního plnění! Společnost ENVIRA, o. p. s. již splnila podmínku jednoletého zaměstnávání osob s postižením. V případě, že máte o náhradní plnění zájem, obracejte se prosím přímo na obchodní ředitelku sociálního podniku ENVIRA, o. p. s.


Co je náhradní plnění, kdo ho může poskytovat a kdo ho využívá?

Náhradní plnění je právní nástroj, podporující zaměstnanost lidí se zdravotním postižením, která je ukotvena v Ústavě České republiky a v Zákoně č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

Podle zákona má každá právnická osoba s více než 25 zaměstnanci povinnost zaměstnat jednoho člověka se zdravotním postižením, odebrat v rámci náhradního plnění výrobky a služby v hodnotě 166 000 korun, nebo odvést do státního rozpočtu pokutu téměř 60 000 korun.

Náhradní plnění může poskytovat zaměstnavatel, který zaměstnává více než 50% osob se zdravotním postižením, a je obvykle příjemcem příspěvku na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením, podle výše zmíněného zákona.

Sociální podnik Toulcova dvora

Tento rok 2015 zaměstnáváme zatím 34 zdravotně znevýhodněných zaměstnanců z celkových 52 zaměstnanců společnosti (stav k 31. 1. 2015).

Celkem u nás může na chráněných pracovních místech pracovat maximálně 92 osob na částečné úvazky. Provozujeme celkem 23 tzv. chráněných pracovních míst v 9 profesích: kuchař, pomocný kuchař, barman, asistent infocentra, pomocný pracovník v areálu, zahradník, pracovník v rukodělné dílně ad.

Od srpna 2013 máme k chráněným pracovním místům také tréninkový program, ve kterém na částečné úvazky pracuje 16 osob se zdravotním postižením (profese: pokojská, administrativní asistent, asistent infocentra, ošetřovatel zvířat, pracovník rukodělné dílny, barman a zahradník). Od ledna 2015 navyšujeme kapacitu tréninkového programu na 22 osob.

Zastoupení pracovníků se zdravotním postižením v organizaci bylo následující (přepočet dle metodiky ÚP):

1. čtvrtletí 2014: 78,33 %

2. čtvrtletí 2014: 83,43 %

3. čtvrtletí 2014: 76,71 %

4. čtvrtletí 2014: 77,16 %

 

Co vám můžeme nabídnout?

Náhradní plnění formou firemních akcí na klíč, firemní konference, rauty, grilování, teambuildingové akce, dětský den, případně částečný či úplný catering vašich akcí.

Vyrobíme vám na zakázku keramiku pro vaše firemní partnery či zaměstnance. Dodáme kompletní dárkové balíčky z naši produktů z Toulcova dvora. Nabízíme i polotovary připravené ke glazování či další úpravě.

Kontakty:

Náhradní plnění
kontaktujte nás
Vyberte si...
Kontaktní formulář Zpětná vazba
Osoba Firma

Formulář - Osoba


Kontaktní informace

(Zvýrazněná políčka jsou povinná)


Jméno:
Příjmení:
IČ:
DIČ:
Ulice a čp.:
Město:
PSČ:
Telefon:
E-mail:
Firma:
IČ:
DIČ:
Ulice a čp.:
Město:
PSČ:

Kontaktní osoba


Jméno:
Příjmení:
Telefon:
E-mail:
Pozice ve firmě:


Informace o daru


Datum platby:
Vaše číslo účtu:
Kód vaší banky:
Částka:
Variabilní symbol:
Pronájem prostor - Poptávkový formulář


Kontaktní informace

(Zvýrazněná políčka jsou povinná)


Jméno:

Příjmení:

Organizace:

Telefon:

E-mail:


Místnost:
Sál 1
Sál 2
Velká přednášková Zátiší
Malá přednášková Klubovna
Velká koňská klubovna Mateřský klub - Herna
Mateřský klub - Oáza Mateřský klub - Zahrada
Mateřská škola Podium

Termín:

Čas:

Účel pronájmu:


Poznámka:


X
X