hlavicka
Domů Volný čas Příměstské tábory Příměstské tábory

Zobrazit miniaturyZobrazit archivEmailTisk

Příměstské tábory

Příměstské tábory pořádáme již od roku 2007.

V současné době je pořádají tři organizace působící v  Toulcově dvoře. Sdružení SRAZ – Společně za radostí a zdravím se zaměřuje v programu na chov a péči o zvířata (hospodářská i mazlíčky) s ohledem na jejich životní pohodu (welfare). Botič o.p.s. (Rodinné centrum Mateřídouška) organizuje zážitkové tábory tématicky zaměřené na zkoumání a pozorování přírody a přírodních jevů. Mateřská škola Semínko se věnuje  aktivitám zacíleným na oblast přírody a zajímavých her.

Naši lektoři mají bohaté zkušenosti s jejich přípravou a realizací. Jsou to kvalifikovaní hlavní vedoucí táborů, lektoři výukových programů, seminářů, zájmových kroužků a sportovních aktivit či učitelé. Většina z nich jsou vyškolenými zdravotníky.

Těší nás, že se účastníci na naše akce opakovaně vrací a pozitivní ohlasy dětí a rodičů.

Program příměstských táborů začíná ráno, končí večer odchodem dětí. Pro děti je zajištěn teplý oběd, svačiny a celodenní pitný režim.

Organizujeme také pobyty s koňmi v prázdninovém středisku ekologické výchovy Vápno

  
Obrázek Datum Kategorie
Podzimní prázdniny v Mateřídoušce Čtvrtek 29.10.2015 - Pátek 30.10.2015 / Podzimní prázdniny v Mateřídoušce / 08:00 - 17:00
Téma: Jak se daří zvířatům v lese, jak se chystají na zimu...
Na děti čeká povídání o podzimních proměnách v lese. Půjdeme se společně do lesa podívat a budeme pozorovat, co vše se na podzim v lese mění a děje. Nasbíráme přírodniny, ze kterých pak budeme vyrábět zajímavé předměty. Jaké předměty to ale budou se dozvíte, až k nám na tábor dorazíte.
Provozní doba programu: 08:00 - 17:00 hodin

Místem ranního setkání a předání dětí jsou prostory klubu Mateřídouška.

... Více informací >>> Vhodné pro: Pro děti od 6ti let (maximální věková hranice je 12 let)
Rodinné centrum
děti 6-12
Příměstské tábory
Podzimní prázdniny se zvířaty Čtvrtek 29.10.2015 - Pátek 30.10.2015 / Podzimní prázdniny se zvířaty / 08:00 - 17:00
Během dvou táborových dnů si zkusíte něco z práce farmáře. Naučíte se o některá zvířátka postarat, připravit jim krmení, nebo je přivést z pastvy domů. Podíváme se i na obyvatele zookoutku. Na programu jsou i zajímavé hry a vyrábění!
... Více informací >>> Vhodné pro: děti od 1. do 4. třídy
Farma
děti 6-12
Příměstské tábory

COM_REDEVENT_EXPORT_RSSCAL