hlavicka

Lesní MŠ

Herbáře
Herbáře
Lesní MŠ / 09 Červen 2015 / 7 fotek

Vyšlo nám pěkné počasí na sbírání a hledání různých typů rostlin, o kterých jsme si povídali, a tak jsme se je s Lesníčkem vydali hledat. Prošli jsme meandry Botiče a část Trojmezí. U maringotky jsme je roztřídili, hádali jsme, na co která bylinka používá a pak jsme je rozložili na sušení.
   
Brigáda další foto Lesníček
Brigáda další foto Lesníček
Lesní MŠ / 24 Duben 2015 / 11 fotek
   
Brigáda v Lesníčku
Brigáda v Lesníčku
Lesní MŠ / 21 Duben 2015 / 10 fotek

Milí rodiče,děkujeme vám za účast na středeční brigádě v Lesníčku, měli jsme krásné počasí, takže se nám podařilo udělat spoustu práce! Fotografie vaší práce budou přibývat.
   
Gutovka s Lesníčkem
Gutovka s Lesníčkem
Lesní MŠ / 20 Duben 2015 / 5 fotek

Děti z Lesníčku vyrazily na výlet na Gutovku, vyzkoušely si překážkové dráhy a stavěly z písku různé stavby. Všichni si našli co je zajímalo a byli spokojeni.
   
Velikonoční Jarmark vystoupení Semínka
Velikonoční Jarmark vystoupení Semínka
Lesní MŠ / 24 Březen 2015 / 22 fotek

V sobotu dne 21.3. se konal v Toulcově Dvoře Velikonoční Jarmark. Děti z Lesníčku a Semínka si společně s pedagogy připravily hudební vystoupení. Hrálo se na flétny, kytary a zpívalo se a recitovalo. Krásně svítilo sluníčko a všichni vystupující sklidili zasloužený potlesk.
   
Celodenní výlet do ZOO Praha
Celodenní výlet do ZOO Praha
Lesní MŠ / 02 Březen 2015 / 20 fotek

Ve čtvrtek celá školka - Lesníčči i děti ze Semínka vyjela na celodenní výlet do Zoologické zahrady v Tróji. Vyjíždělo se ráno autobusem od školky a vracelo se odpoledne zpět také zajištěným dopravcem. Děti měly návštěvu i s podrobným a zajímavým výkladem, provázeli je pan a paní Brandlovi, kteří v ZOO pracují. Pod dozorem ošetřovatelů a učitelů mohly nakrmit velbloudy a dokonce i slony. Počasí vyšlo a opravdu všichni si výlet pěkně užili.
   
Přivolávání sněhu
Přivolávání sněhu
Lesní MŠ / 20 Únor 2015 / 6 fotek

Děti z Lesníčku 2 se rozhodly, že už mají zimy na blátě dost a vyrobily veselé sněhuláky, kteří mají za úkol přivolat sníh. Vždyť si ještě pořádně nezasáňkovaly a ani se nemohly koulovat a stavět ty opravdové sněhuláky. Snad se jim přání splní a budou si moci užít zimní radovánky.
   
Tři králové a nadílka v Semínku
Tři králové a nadílka v Semínku
Lesní MŠ / 08 Leden 2015 / 19 fotek

V úterý 6.1.2015 si děti vyrobily tříkrálové koruny, vzaly si kostýmy a čekaly na nadílku pod stromečkem. Zpívaly se vánoční koledy a byla tu pěkná sváteční atmosféra.
   
Vánoční vystoupení v kostele
Vánoční vystoupení v kostele
Lesní MŠ / 19 Prosinec 2014 / 5 fotek

Ve středu odpoledne se děti společně s rodiči a učiteli sešli na Vánočním vystoupení v kostele Stětí sv. Jana Křtitele. Hrálo se na flétničky i kytaru, zpívaly se vánoční koledy a atmosféra byla opravdu sváteční. Děti ukázaly rodičům, co spolu se svými učiteli nacvičily a šlo jim to krásně.
   
Prosinec v Lesníčku
Prosinec v Lesníčku
Lesní MŠ / 17 Prosinec 2014 / 13 fotek

Prosinec v Lesníčku
   
Strana 1 z 11
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Jsme držitelem ocenění UNESCO

UNESCO