Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Události organizací Toulcova dvora

Co je Toulcův dvůr?
bublina
Výstava Ne v přírodě!
30.6.-17.7.2022
bublina
Konference EVVO - Tady jsme doma - 6. 10. 2022
bublina
Zdravá jídelna od 3.7. do 10.7. zavřena.
bublina
Prázdninový provoz
v MŠ Semínko
bublina
Chicken camp 26.-27.11
DVPP pro učitele MŠ: volné místo ve specializačním studiu pro koordinátory EVVO v MŠ
Akce pro veřejnost
15.5.2022 10:02
Uvolnilo se místo v akreditovaném studiu pro koordinátory EVVO v MŠ! Studium je pro účastníky zdarma, proběhne v období červen 2022 - září 2023. Těšíme se na novou skupinu učitelek a učitelů z pražských mateřských škol:-)
Hledáme lektora/lektorku výukových programů na externí spolupráci
Volná místa
13.5.2022 00:00
Není vám lhostejná ochrana přírody a životního prostředí? Máte kladný vztah k dětem? Hledáte práci na pár dopolední týdně? Rádi byste se přidali do skvělého kolektivu, kde se lidé respektují a podporují? Přidejte se k nám!
Novinky ze zahradnictví Toulcova dvora.
Akce pro veřejnost
10.5.2022 12:03
Jsme přímí pěstitelé květin tady na Toulcově dvoře. Nepoužíváme žádné pesticidy. Šetrné pěstování je pro nás na prvním místě. A na jaké novinky se v letošním roce můžete těšit? Podívejte se zde:
Výtvarná soutěž "Žijeme spolu - pomáháme zvířatům"
Zájmové
2.5.2022 00:00
I letos vypisujeme výtvarnou soutěž "Žijeme spolu - pomáháme zvířatům". Autory nejlepších obrázků oceníme. a výtěžek z uspořádání výstavy použijeme na zajištění potřeb pro zvířata z naší farmy. Uzávěrka soutěže je 23. září 2022.
Den Země - Tady tudy krajinou
Akce pro veřejnost
5.4.2022 15:30
Připravujeme Den Země letos na téma Tady tudy krajinou. Začínáme v sobotu 23. dubna za pět minut dvanáct a těšit se můžete na vernisáž výstavy V. Hojného, otevření nové naučné stezky spojené s interaktivní stezkou pro děti, Dřevěné divadlo nebo koncert Yellow Sisters. Kde jinde oslavit Den Země než na Toulcova dvoře.
Nejnovější fotky
Dnes ve Zdravé jídelně
  • zavřeno

Co je Toulcův dvůr?

Toulcův dvůr Toulcův dvůr, z.s. je středisko ekologické výchovy v Praze, které tvoří komplex památkově chráněných budov a přírodní areál o rozloze 10 ha zahrnující sad, pole, louky, lužní les a mokřad. Zabývá se ekologickou výchovou a pořádáním kulturních akcí. Tyto aktivity zajišťují 4 neziskové organizace, které se na Toulcově dvoře nachází - SRAZ, z.s., Botič o.p.s., sociální podnik ENVIRA, o.p.s. a ekologická Mateřská školka Semínko o.p.s. V rámci areálu naleznete dále farmu zvířat, Zdravou Jídelnu, hostel, BioObchůdek či obchůdek s tematickými dekoracemi.