Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Od 1.11.2020 je přírodní areál Toulcova dvora otevřen v čase 10.00 - 16.00

Události organizací Toulcova dvora

Co je Toulcův dvůr?
bublina
Venkovní úniková hra
Čas zvratu
bublina
Aktuálně k výukovým programům
bublina
Zdravá jídelna stále otevřena.
bublina
Zápis do MŠ Semínko
6.5.2021
bublina
Novinky z farmy
Novinky na farmě
Zájmové
8.1.2021 09:05
I když je to nezvyklé, naše hedvábničky se v těchto mrazech starají o vysezená kuřátka. Už se těšíme na jaro a na to, až je budeme moci pustit ven. Určitě to nebudou jediná mláďata a návštěvníci budou mít na co koukat.
Infocentrum má do odvolání zavřeno
Akce pro veřejnost
4.1.2021 14:49
Infocentrum Toulcova dvora má opět z důvodu vládních nařízení zavřeno.
Výrobky na vyzkoušení
Ekotipy
18.12.2020 13:27
Po dvou workshopech Zeleného kruhu, které proběhly v dvou posledních týdnech na Toulcově dvoře, si můžete v Infocentru vyzvednout vzorky výrobků. Ty si pak můžete doma, pokud se vám osvědčí, sami jednoduše vyrobit a nadále používat.
Přednášky pro učitele
Akce pro veřejnost
11.12.2020 14:44
Připravili jsme tři přednášky pro učitele. Věnovali jsme se tématům: Tradice v environmentální výchově, Plánujeme environmentální program a Teorie programu a logický model. Ke stažení jsou na našem YouTube Botič o.p.s.
Vánoční setkání se zvířaty
Akce pro veřejnost
9.12.2020 07:53
I letos jsme pro vás připravili tuto tradiční akci. Oproti jiným rokům bude mít trochu jiný průběh, věnujte prosím, zvýšenou pozornost při registraci. A nezapomeňte se teple obléknout, budeme venku. Těšíme se na vás.
Nejnovější fotky
Dnes ve Zdravé jídelně
  • Kukuřičný krém
  • Smažený kuřecí řízek, bramborový salát
  • Houbový rýžový kuba

Co je Toulcův dvůr?

Toulcův dvůr Toulcův dvůr, z.s. je středisko ekologické výchovy v Praze, které tvoří komplex památkově chráněných budov a přírodní areál o rozloze 10 ha zahrnující sad, pole, louky, lužní les a mokřad. Zabývá se ekologickou výchovou a pořádáním kulturních akcí. Tyto aktivity zajišťují 4 neziskové organizace, které se na Toulcově dvoře nachází - SRAZ, z.s., Botič o.p.s., sociální podnik ENVIRA, o.p.s. a ekologická Mateřská školka Semínko o.p.s. V rámci areálu naleznete dále farmu zvířat, Zdravou Jídelnu, hostel, BioObchůdek či obchůdek s tematickými dekoracemi.