Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Události organizací Toulcova dvora

Co je Toulcův dvůr?
bublina
Webináře pro pedagogy
bublina
Všechny ekologické výukové programy jsou dočasně zrušené.
bublina
Aktuální nabídka zeleniny a bylinek z Toulcova dvora, od pondělí 30.3.2020.
bublina
MŠ Semínko do odvolání uzavřena
bublina
Žijeme spolu - pomáháme zvířatům
Pro biopotraviny v pondělí a úterý
Zájmové
27.3.2020 10:05
V pondělí 30.3. a v úterý 31.3. vždy 10-13hod bude otevřen Bioobchod a stánek s bylinkami a zeleninou. Prosím, počítejte s tím, že se jedná o mimořádný režim, bude otevřeno jen pro zákazníky, kteří si objednali. Dodržujte nařízená opatření - přicházejte jednotlivě, s rouškou a udržujte odstup. Areál Toulcova dvora zůstává i nadále uzavřen pro veřejnost, prosíme tedy, abyste se u nás pozdrželi…
Webináře pro pedagogy
Zájmové
25.3.2020 12:21
Přidali jsme pro vás na náš web proběhlé webináře pro pedagogy. Myslíme si, že tam zaznívá řada zajímavých věcí, které mohou být inspirativní nejen učitelům. Pokud vás některé z témat zaujme a třeba i zabaví v této době a nebo přinese inspiraci o které budete přemýšlet pro časy budoucí, tak budeme jenom rádi!
Kam s jídlem pro zvířata?
Zájmové
23.3.2020 10:54
Vzhledem k uzavření areálu Toulcova dvora jsme umístili nádobu na suché pečivo pro zvířata před branku u koňské jízdárny. Nechávejte nám, prosím, dobrůtky pro zvířata zde. Moc děkujeme.
Výtvarná soutěž "Žijeme spolu - pomáháme zvířatům"
Zájmové
19.3.2020 12:16
Jsou vaše děti doma v karanténě a vy už opravdu nevíte co s nimi? Zapojte je do vypsané výtvarné soutěže "Žijeme spolu - pomáháme zvířatům". Nejen že budou malovat, ale svými obrázky mohou i pomoci.
Obchod na dvorečku zjara
Akce pro veřejnost
19.3.2020 08:00
Obchod na dvorečku Toulcova dvora se po zimní přestávce otevře až to bude vhledem k situaci možné. Datum včas zveřejníme.
Nejnovější fotky
Dnes ve Zdravé jídelně

Co je Toulcův dvůr?

Toulcův dvůr Toulcův dvůr, z.s. je středisko ekologické výchovy v Praze, které tvoří komplex památkově chráněných budov a přírodní areál o rozloze 10 ha zahrnující sad, pole, louky, lužní les a mokřad. Zabývá se ekologickou výchovou a pořádáním kulturních akcí. Tyto aktivity zajišťují 4 neziskové organizace, které se na Toulcově dvoře nachází - SRAZ, z.s., Botič o.p.s., sociální podnik ENVIRA, o.p.s. a ekologická Mateřská školka Semínko o.p.s. V rámci areálu naleznete dále farmu zvířat, Zdravou Jídelnu, hostel, BioObchůdek či obchůdek s tematickými dekoracemi.