Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Události organizací Toulcova dvora

Co je Toulcův dvůr?
bublina
Přírodní zahrady 10. a 11. června
bublina
Letní příměstský tábor Včelka Mája - volná místa
bublina
Kytička pro paní učitelku/učitele
bublina
Léto na přírodní zahradě
pro děti 3-6 let
bublina
Farma city camp
Rovnováha především - prázdninové wellness-fitness nejen pro pedagogy
Akce pro veřejnost
24.5.2023 13:47
Dvoudenní lázně s posilovnou pro tělo i duši o životní spokojenosti ve světě nároků, výkonů, termínů a nikdy nekončících seznamů úkolů. Seminář je určen pro pedagogy a všechny, kteří pomáhají jiným lidem na jejich cestě k úspěchu.
Kytice "za vysvědčení" z Toulcova dvora.
Akce pro veřejnost
17.5.2023 09:20
Objednejte si pro paní učitelku/pana učitele kytičku "za vysvědčení" z našich lučních květin. Kytičku si můžete objednat již dnes, abychom s Vámi počítali. Máme omezenou kapacitu a může se stát, že týden před už rezervace nebudou akceptovány. V případě jakéhokoliv dotazu napište na mail: vokralova@toulcuvdvur.cz.
Krabice na staré mobily nově v Infocentru
Ekotipy
14.4.2023 16:16
Mobilní telefon se stal součástí života většiny z nás. Neslouží už pouze k telefonování, ale také k focení, online komunikaci, sledování videí, hraní her, vyhledávání spojení a čím dál častěji i k placení. Vývoj mobilů jde rychle kupředu, lidé je často obměňují a rádi se chlubí nejnovějšími kusy. Co se ale děje s těmi starým odloženými? Už jste je někam odevzdali nebo stále leží v nějakém šuplíku…
Jak má otevřeno obchod na dvorečku
Akce pro veřejnost
27.3.2023 09:15
Obchod na dvorečku má otevřeno v sudé týdny, v lichých týdnech dle počasí.
Učíme v terénu podle motivačních principů D. Sobela
Akce pro veřejnost
1.3.2023 10:14
Akreditovaný seminář zaměřený na motivační principy D. Sobela pro plánování venkovní výuky v mateřských školách. Seminář povede naše zkušená lektorka Vendula Stará. Nutná registrace předem. Datum konání 13. 3. 2023.
Nejnovější fotky
Dnes ve Zdravé jídelně
  • Frankfurtská polévka
  • Krůtí rozlítaný ptáček, rýže
  • Čočka na kyselo, sázené vejce

Co je Toulcův dvůr?

Toulcův dvůr Toulcův dvůr, z.s. je středisko ekologické výchovy v Praze, které tvoří komplex památkově chráněných budov a přírodní areál o rozloze 10 ha zahrnující sad, pole, louky, lužní les a mokřad. Zabývá se ekologickou výchovou a pořádáním kulturních akcí. Tyto aktivity zajišťují 4 neziskové organizace, které se na Toulcově dvoře nachází - SRAZ, z.s., Botič o.p.s., sociální podnik ENVIRA, o.p.s. a ekologická Mateřská školka Semínko o.p.s. V rámci areálu naleznete dále farmu zvířat, Zdravou Jídelnu, hostel, BioObchůdek či obchůdek s tematickými dekoracemi.