Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Chicken camp - tréninkové i zábavné hry se slepičkami (divák)

Sobota 26.11.2022 08:00  27.11.2022 18:00
Vstupné: 2.200- Kč (Bankovním převodem)
Kde: Zátiší
Organizátor: Sdružení SRAZ, z.s.
Chicken Camp je určen pro všechny zájemce o šetrný výcvik zvířat, ale také pro každého, koho zajímá práce s pozitivním a operantním posilováním.
chicken-camp-treninkove-i-zabavne-hry-se-slepickami-divak

Seminář je věnovaný modernímu tréninku pomocí pozitivního posilování, operantního podmiňování a dalších technik, která zvířata nestresují, ale naopak baví. Navíc efektivně fungují od slepic přes psy až po koně. Právě ukázky se slepičkami pomůžou zpřesnit a vyladit naše vnímání a reakce při tréninku jakéhokoliv zvířete.

Zkušenosti s tímto typem práce můžou přinést větší životní pohodu lidem i zvířatům, ať už se jedná o hobby aktivity, každodenní ošetřování nebo návštěvu veterináře.

 

Cvičení se slepičkami je koncept, který poprvé představili Bob a Marian Baileyovi v 90. letech. Cílem je oprostit se od emoční zátěže, kterou s sebou výcvik přináší a pochopit, jak důležité je načasování, plánování a nastavení kritérií.
Slepičky se velmi rychle učí, mají schopnost rozlišovat tvary i barvy. Pomocí klikru budete za velmi krátký čas vidět progres v jejich chování, což je pro trenéry zvířat velmi posilující prvek...

 


Chicken Camp se bude skládat z teoretické a praktické části.
Teorie:
- co musíte vědět, než začnete trénovat
- jak se cvičí slepičky a jiná zvířata
- operantní podmiňování
- pozitivní posilování
- jak naplánovat trénink
- videoukázky


Praxe:
- manipulace se slepičkama
- praktický nácvik sekundárního posilovače a odměňování
- trenérská praxe

 

Tato registrace je pro diváky!
Budete moci být při teoretické a praktické části jako divák. Pokud si chcete trénink aktivně vyzkoušet, registrujte se zde.

Lektor semináře: Jitka Ščučková

Jitka Ščučková je účastnice několika seminářů s Bartem Bellonem, účastník a organizátor semináře s Jiřím Ščučkou a Piotrem Kaczmarkem na téma NePoPo v ČR. Dále se zúčastníla mnoha seminářů s Jiřím Ščučkou, Kenem Ramirezem, Františkem Šustou, Hansem Verbruggenem a zároveň je absolventkou výukového programu Jiří Ščučka – Junior Animal Trainer.

Navštívila Clicker Expo v Dánsku, zúčastnila se několika konferencí v Polsku. Návštívila mořský svět v Itálii a Holandsku, kde měla možnost vidět tréninky s mořskými savci.

Je spoluzakladatel výukového cyklu Jiří Ščučka – Animal Trainig Academy, kde několik let působila ve vedení a organizaci.

 

Seminář začíná oba dny v 8:30 hodin prezencí, od 9:00 hodin navazuje přednáška, seminář končí kolem18 hodiny.

 

Místo konání:
Středisko ekologické výchovy hl. m. Prahy Toulcův dvůr, Kubatova 32/1, 102 00 Praha 10, registrace Zátiší, seminář probíhá v seminářní místnosti

 

Strava:
• v rámci semináře pro Vás bude zajištěno menší občerstevní a pitný režim, oběd je možné zakoupit
• v místní kuchyni, výběr ze dvou hlavních jídel (s masem nebo vegetariánské)

 

Ubytování:
• možnost přenocování na objednávku na ubytovně v Toulcově dvoře, tel.: 603 806 362, www.toulcuvdvur/sluzby/ubytovani

 

Další informace:
• seminář je benefiční akcí, jejíž výtěžek bude využit ve prospěch zooterapie
• seminář probíhá také venku, počasí bývá rozmarné :), proto doporučujeme s sebou oblečení pro případ deštivého počasí (pláštěnky, vhodné boty) a brýle, klobouk a opalovací krém pro sluníčkové počasí

 

Cena semináře:
• 2.200,- Kč (cena pro diváky)
• platba předem na účet

Platbu lze rozdělit do dvou splátek - zálohu 1.000,- Kč odešlete nejpozději do 10ti pracovních dnů od přihlášení na webu, jinak vaše rezervace propadá a místo se uvolní dalším zájemcům. Zbytek se bude platit 14 dní před seminářem - o platbě vás budeme ještě informovat.

 

Akce se uskuteční v případě účasti více než 10 cvičících osob.

 

Upozornění: Tato akce je benefiční, jejíž výtěžek bude využit ve prospěch zooterapie. Pokud budete potřebovat vystavit daňový doklad, kontaktujte nás předem.

V případě, že se seminář nebude konat z důvodů, které nemůžeme ovlivnit (např. nařízení vlády), bude kompenzace probíhat formou výběru z nabídky námi pořádaných seminářů v nadcházejícím období, až to situace dovolí. Nemůžeme zaručit stejné téma semináře, ale uděláme maximum, co bude v našich silách.

Registrace Sobota 26.11.2022
Obsazenost
Volná místa stále k dispozici.
0/15
Účastníci

Každou osobu je potřeba registrovat zvlášť.

Formulář