Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Mateřídouškové ženské večery

Středa 18:30 - 21:00
Vstupné: 450,- Kč první lekce a pak 3150,- Kč/ 7 lekcí (Úhrada fakturou)
Kde: Areál Toulcova dvora, Rodinné centrum - Oáza
Schůzky: středa 18:30 - 21:00 cca 2x za měsíc
Věková skupina: ženy jakýkoliv věk
Organizátor: Botič o.p.s.
Dvě a půl hodiny klidu a odpočinku jen pro tebe. Pohodlně si sedneme, dáme si bylinkový čaj a budeme si povídat, naslouchat, tančit a relaxovat. Otevřeme témata – ženská cykličnost, naše tělo, vztahy, mateřství, rodičovství, zdraví a krása, byliny a zdravé jídlo a mnohá dalších. Seznámím tě s jednotlivými ženskými archetypy a jejich praktickým významem v každodenním životě. Večery budou vycházet z přirozeného koloběhu roku a střídání ročních období. Dozvíš se, co v sobě daná období skrývají a jak jejich energii pro sebe co nejefektivněji využít. Ukážu ti, jak prožít důležité etapy i náročná období svého života s úctou a podporou pomocí jednoduchých rituálů.
materidouskove-zenske-vecery

Sama budeš nedílnou součástí a spolutvůrkyní večera. Každá dáme do setkání část sebe a získáme něco nového. Těším se na tebe a na společné chvíle.


Večery se budou konat buď venku či milém prostoru mateřídouškové oázy.


Venku vás seznámím s metodou Lesní mysli, budeme pracovat s našimi smysly, protože už samotný pobyt v přírodě je pečující a podporující. Budeme vnímat její barvy, vůně, zvuky, z každé květiny či stromu si můžeme načerpat něco pro sebe. Bytí v přírodě bez rušivých vlivů nás přivádí k sobě samotným.


Co ti večer přinese:
- spočinutí a klid v bezpečném kruhu dalších žen
- odpočinek a načerpání nové síly
- napojení se na sebe
- novou energie ze společného tance
- popovídání na různá třeba i tabu témata
- inspiraci a vzájemné upřímné naslouchání
- relaxace a meditace


Protože jedině spokojená odpočatá žena, která souzní sama se sebou, dokáže vyzařovat lásku a krásu, pečovat o svoji rodinu, podporovat své okolí a léčit tak celou naši planetu.


Přivítám ráda celkem 10 žen a dívek, se kterými takovýto večer rezonuje, a které cítí, že chtějí být součástí. Vezmi si na sebe co nejpohodlnější oblečení, ve kterém se ti bude příjemně sedět, ležet i tančit a ve kterém se budeš cítit přirozeně žensky – šaty, sukně, volné kalhoty.


Středa 2x do měsíce 18,30-21,00 termíny setkání  21/9, 5/10, 19/10, 2/11, 23/11, 7/12, 11/1, 25/1

 

Registrace na akci již byla ukončena.