Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Mateřídouškové ženské večery

Středa 18:30 - 21:00
Vstupné: 2800,- Kč/ 7 lekcí (Bankovním převodem)
Kde: Rodinné centrum - Oáza
Schůzky: středa 18:30 - 21:00 cca 1x za 3 týdny
Věková skupina: ženy jakýkoliv věk
Organizátor: Botič o.p.s.
materidouskove-zenske-vecery

Večery pro ženy – večery pro Zemi

Přijď si odpočinout a strávit příjemný večer v bezpečném kruhu dalších žen. Pohodlně si sedneme, dáme si bylinkový čaj a budeme si povídat a naslouchat. Také budeme hodně tančit, protože sdílený ženský tanec má obrovskou sílu a dokáže probudit naši spící energii.

 

  • Témata večerů budou vždy vycházet z přirozeného koloběhu roku a střídání ročních období. Povíme si, co v sobě daná období skrývají a jak jejich energii pro sebe co nejefektivněji využít.
  • Seznámíme se s jednotlivými ženskými archetypy a jejich praktickým významem v každodenním životě.
  • Ukážeme si, jak prožít důležité etapy i náročná období svého života s úctou a podporou pomocí jednoduchých rituálů.
  • Otevřeme témata - ženská cykličnost, naše tělo, zdraví a krása, byliny a zdravé jídlo a mnohá dalších.

 

Sama budeš nedílnou součástí a spolutvůrkyní večera. Přijď načerpat novou sílu a dopřát si čas pro sebe. Protože jedině spokojená odpočatá žena, která souzní sama se sebou, dokáže vyzařovat lásku a krásu, pečovat o svoji rodinu, podporovat své okolí a léčit tak celou naši planetu. Vidím paralelu mezi tím, jak se v dnešní době cítí ženy a jak se cítí naše planeta a že obojí je křehké a zranitelné. A tak naše ženské večery budou i večerem pro naši Zemi.

Každá dáme do setkání část sebe a získáme něco nového.

Co ti večer přinese:

- spočinutí a klid v bezpečném kruhu dalších žen

- odpočinek a načerpání nové síly

- napojení se na sebe

- novou energie ze společného tance

- popovídání na různá třeba i tabu témata

- inspiraci a vzájemné upřímné naslouchání

- relaxaci

- příjemný čas s bylinkovým čajem, v přátelské společnosti, v krásném prostředí mateřídouškové oázy a za hezkého počasí a tepla třeba i venku u ohně

 

Naše druhé setkání ponese téma rovnováhy v našem životě.

Dny se krátí, tmy přibývá. Příroda se vydává směrem dolů, ke kořenům, stejně jako pro nás toto období přináší čas zpomalení, zastavení, uvědomění si rovnováhy…. 
Otevřeme téma rovnováhy v našem životě, hranic, které nás chrání, sebehodnoty a sebeúcty, harmonie mezi dáváním a příjímáním…naučíme se jednoduché techniky, jak se přirozeně zpomalit, ukotvit, zregenerovat.

Přivítám ráda celkem 8 žen jakéhokoliv věku, se kterými takovýto večer rezonuje, a které cítí, že chtějí být součástí. Každá vneseme do večera svojí vlastní esenci, každý večer bude jiný a něčím jedinečný.

 

Vezmi si na sebe co nejpohodlnější oblečení, ve kterém se ti bude příjemně sedět, ležet i tančit a ve kterém se budeš cítit přirozeně žensky - šaty, sukně, volné kalhoty.... Těším se na tebe a na společné chvíle.

 

Přijď ochutnat první lekci a pak se rozhodneš, zda s námi budeš pokračovat. Od druhého setkání bude lekce uzavřená ve stálém složení, abychom si pro sebe vzájemně vytvořily bezpečný důvěrný prostor.

První lekce se platí 400,- Kč hotově na místě a pak doplatek na účet 2800,- Kč/7 lekcí.

 

V případně opatření, která by setkání uvnitř znemožnila, se setkáme se venku, případně online, dle situace dáme předem vědět.

 

V případě, že se nemůžete zúčastnit, dostaneš připravený text s tématy, kterým se v daném setkání budeme věnovat, odkazy na tematickou hudbu, tipy na webové stránky, texty, knihy k danému tématu a případné instrukce a tipy k domácím cvičením a rituálům, kterými si doma může sama projít.

 

Středa dle termínů níže v čase 18,30-21,00 – možná i o něco déle

 

Termíny: 

6.10.   20.10.   3.11.   24.11.   15.12.   12.1.   26.1.

Registrace Středa 22.9.2021
Obsazenost
Volná místa stále k dispozici.
7/8
Účastníci
Registrace na akci již byla bohužel ukončena.