Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Předškolička I.

Úterý 08:45 - 12:15
Vstupné: 1600,- Kč/ 4 vstupy, 3200,- Kč/8 vstupů, 450,- Kč (Úhrada fakturou)
Kde: Rodinné centrum
Schůzky: úterý 8:45 - 12:15
Věková skupina: děti okolo 3 let bez rodičů
Organizátor: Botič o.p.s.
Pokud ještě nechcete dát děti do školky nebo se do školky nedostaly, zároveň si ale přejete, aby si začaly pozvolna zvykat na fungování bez rodičů, a pro sebe byste uvítali volné dopoledne :-), můžete to zkusit v naší předškoličce. V rámci malého kolektivu vedeného třemi lektorkami povedeme děti k lásce k přírodě, ke spolupráci a kamarádství, k samostatnosti a sebedůvěře.
predskolicka-i

Na podzim a na jaře budeme trávit většinu času venku. K dispozici máme zahrádku Mateřídoušky, i rozlehlý areál Toulcova dvora. Budeme pracovat na zahrádce, chodit za zvířátky, pozorovat přírodu a život v ní.

V zimě, až nám klesne teplota na nulu :-), omezíme čas trávený venku a uchýlíme se do zázemí Mateřídoušky. Do programu zahrneme pohybové říkanky, zpívánky s hudebními nástroji, hrubou motoriku protrénujeme na opičí dráze, jemnou motoriku zase během tvoření, na závěr si přečteme pohádku nebo zahrajeme divadlo. Inspirací pro tvoření i další aktivity nám budou roční období a změny v přírodě.

A co pro nás bude nejdůležitější? Pohoda a spokojenost dětí.

 

První setkání proběhne v úterý 20.9. v 8:45.

 

Prosím dejte dětem oblečení, které si mohou umazat. Budeme malovat, tvořit rukama, hrabat se v bahně, vodě, plácat barvami.....  Ať si mohou všechny aktivity dosyta užít!

Kroužek je vhodný pro děti okolo 3 let.

 

Nejsme registrovaná dětská skupina ani školka, nelze tedy odečítat poplatky za předškoličku z daní. 

 

Po registraci je nutné obratem zaplatit 500,- Kč nevratný registrační poplatek, který Vám bude odečten z první měsíční platby. Podklady pro zaplacení Vám pošleme obratem po schválení Vaší registrace.

 

REGISTRACI NA VŠECHNY DNY NALEZNETE ZDE:

 

Pokud je obsazeno, registrujte se jako náhradníci, během roku děti odchází do školek a objevují se nová místa.

 

Pravidla pro náhrady naleznete zde: