Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Předškolička II.

Čtvrtek 08:45 - 12:15
Vstupné: 1600,- Kč/ 4 vstupy, 3200,- Kč/8 vstupů, 450,- Kč jednorázový vstup pouze po dohodě s lektorkou (Bankovním převodem)
Kde: Rodinné centrum
Schůzky: čtvrtek 8:45 - 12:15
Věková skupina: děti okolo 3 let bez rodičů
Organizátor: Botič o.p.s.
Pokud ještě nechcete dát děti do školky nebo se do školky nedostaly, zároveň si ale přejete, aby si začaly pozvolna zvykat na fungování bez rodičů, a pro sebe byste uvítali volné dopoledne :-), můžete to zkusit v naší předškoličce. V rámci malého kolektivu vedeného dvěma lektorkami povedeme děti k lásce k přírodě, ke spolupráci a kamarádství, k samostatnosti a sebedůvěře.
predskolicka-ii

Na podzim a na jaře budeme trávit většinu času venku. K dispozici máme zahrádku Mateřídoušky, i rozlehlý areál Toulcova dvora. Budeme pracovat na zahrádce, chodit za zvířátky, pozorovat přírodu a život v ní.

V zimě, až nám klesne teplota na nulu :-), omezíme čas trávený venku a uchýlíme se do zázemí Mateřídoušky. Do programu zahrneme pohybové říkanky, zpívánky s hudebními nástroji, hrubou motoriku protrénujeme na opičí dráze, jemnou motoriku zase během tvoření, na závěr si přečteme pohádku nebo zahrajeme divadlo. Inspirací pro tvoření i další aktivity nám budou roční období a změny v přírodě.

A co pro nás bude nejdůležitější? Pohoda a spokojenost dětí.

 

Prosím dejte dětem oblečení, které si mohou umazat. Budeme malovat, tvořit rukama, hrabat se v bahně, vodě, plácat barvami.....  Ať si mohou všechny aktivity dosyta užít!

Kroužek je vhodný pro děti okolo 3 let. Nejsme registrovaná dětská skupina ani školka.

 

Registraci na úterní skupinku naleznete zde.

 

Rozpis plateb naleznete zde.

Pravidla pro náhrady naleznete zde.

Registrace Čtvrtek 23.9.2021
Obsazenost
Volná místa stále k dispozici.
9/10
Účastníci

Pokud máte zájem o naši předškoličku a je momentálně plno, registrujte se prosím i do náhradníků, podle zájmu otevřeme další skupinku.

 

V případě, že se uvolní místo, budeme kontaktovat náhradníky podle seznamu. 

Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás na kontaktech uvedených výše.

Formulář
Více info
Více info
Více info