Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Rozcvička pro koně s Dominikou Kellerovou

Sobota 11.6.2022 09:00  17:00
Vstupné: 1.850- Kč (Bankovním převodem)
Kde: Velká koňská klubovna
Organizátor: Sdružení SRAZ, z.s.
Na tomto jednodenním semináři se posluchači seznámí s různými cviky pro zlepšení rovnováhy, symetrie a ohebnosti koní.
rozcvicka-pro-kone-s-dominikou-kellerovou

V semináři se nejdříve seznámíme s biomechanikou pohybu, každodenní rutinou ovlivňující fyzické zdraví koně a nejčastějšími fakty a mýty v protahování koní ze země. V praktické části si pak názorně předvedeme a naučíme se cviky vhodné pro každodenní péči.

 

Bc. Dominika Kellerová EEBW

Vystudovala v Praze Na ČZU obor Zoorehabilitace a aktivní asistence se zvířaty. Ještě během studia jsem absolvovala kurz Equine body worker v Anglii. Krom EBW dělá v praxi Dornovu metodu jak u koní, tak i u lidi, neboť si myslí, že dvojice jezdec a kůň by měla fungovat v oboustranném pohodlí. Nezáleží, zda je kůň využívám sportovně nebo rekreačně, ale podstatně je, že se navzájem ovlivňuje s jezdcem. Sama jsem stále aktivním sportovním jezdcem s výkonností "S" ve všestrannosti, parkuru a drezuře.

 

Na seminář vhodné oblečení dle počasí a !pevnou kotníkovou obuv! (jezdecká pérka, kotníkové turistické boty a pod). Z bezpečnostních důvodů bude účastník v nevhodné obuvi nepřipuštěn k praktické části

 

Seminář začíná v 9:30 hodin prezencí, od 10:00 hodin navazuje přednáška, seminář končí mezi 17 - 18 hodinou, popř. později - podle toho, co účastníci a lektor vydrží :)

 

Místo konání:
Středisko ekologické výchovy hl. m. Prahy Toulcův dvůr, Kubatova 32/1, 102 00 Praha 10, registrace Velká koňská klubovna, seminář probíhá jak v seminární místnosti, tak i venku

 

Strava:
• v rámci semináře pro Vás bude zajištěno menší občerstevní a pitný režim, oběd je možné zakoupit
• v místní kuchyni, výběr ze dvou hlavních jídel (s masem nebo vegetariánské)

 

Ubytování:
• možnost přenocování na objednávku na ubytovně v Toulcově dvoře, tel.: 603 806 362, www.toulcuvdvur/sluzby/ubytovani

 

Další informace:
• seminář je benefiční akcí, jejíž výtěžek bude využit ve prospěch zooterapie
• seminář probíhá také venku, počasí bývá rozmarné :), proto doporučujeme s sebou oblečení pro případ deštivého počasí (pláštěnky, vhodné boty) a brýle, klobouk a opalovací krém pro sluníčkové počasí

Cena semináře:
• 1.850,- Kč 
• platba předem na účet

Platbu za seminář proveďte nejpozději do 10ti pracovních dnů od přihlášení na webu, jinak vaše rezervace propadá a místo se uvolní dalším zájemcům.

Upozornění: Tato akce je benefiční, jejíž výtěžek bude využit ve prospěch zooterapie. Pokud budete potřebovat vystavit daňový doklad, kontaktujte nás předem.

 

V případě, že se seminář nebude konat z důvodů, které nemůžeme ovlivnit (např. nařízení vlády), bude kompenzace probíhat formou výběru z nabídky námi pořádaných seminářů v nadcházejícím období, až to situace dovolí. Nemůžeme zaručit stejné téma semináře, ale uděláme maximum, co bude v našich silách.

 

Seminář se bude konat při min. účasti 8 osob.

Registrace Sobota 11.6.2022
Obsazenost
Volná místa stále k dispozici.
13/16
Účastníci
Registrace na akci již byla bohužel ukončena.