Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Roztáhni křídla a leť!

Pátek 29.1.2021 10:00  28.2.2021 16:00
Vstupné: dobrovolné (Bankovním převodem)
Kde: Areál Toulcova dvora
Věková skupina: neomezená
Organizátor: Botič o.p.s.
Kontakty: Petra Kubínová
Odpradávna nás provází úcta k nebesům a každému, kdo se tam dokáže pohybovat. Ptáci. Jsou ladní a svobodní, když nám krouží nad hlavami. A jedna skupina ptáků je ještě o kousek dál. Dravci. Vrcholní predátoři, jsou silní, rychlí, odvážní. Také je obdivujete? Chcete se dozvědět, kdo je na planetě jeden z nejrychlejších živočichů? A víte, že máme v areálu dřevěné ukázky dravců?
roztahni-kridla-a-let

Přijďte se k nám projít, dozvědět se něco nového a ještě si užít dobrodružství při hledání drobného pokladu!  Mateřídoušková rodinná venkovní šifrovací hra je pro vás připravena.

 

 

Hra je samoobslužná - místo, kde si vyzvednete vytištěné herní podklady se dozvíte po registraci, přijde vám informace do mailu s potvrzením registrace.

 

 

PŘED REGISTRACÍ SI PŘEČTĚTE POZORNĚ INFORMAČNÍ LETÁK V ZÁHLAVÍ!

Registrace na jednotlivé dny končí vždy ve 22:00 den předcházející.

Termíny pro registraci najdete na tomto odkazu: REGISTRACE

 

 

Registrujte každého hráče (dítě nebo i dospělý, pokud hraje) zvlášť, nehrající doprovod není nutné registrovat samostatně, pouze při registraci s dítětem. Podle počtu registrací připravujeme počty materiálů! 

 

Pro kategorii školáci si sebou vezměte tužku a psací podložku! 

 

Cesta je celá vhodná pro běžné kočárky, ale místy vede po cestičkách v lese a dřevěných chodníčcích. Vzhledem ke sněžení může cesta v arálu klouzat!

 

Když vás během hraní přepadne hlad, můžete si dát oběd či se jen občerstvit ve Zdravé jídelně!

 

Na základě některých dotazů uvádím v registraci čú, pokud by někdo chtěl, můžete nám přispět na hru a na chod Rodinného centra Mateřídouška. A to buď formou příspěvku na účet a nebo po návratu na kroužky tím, že si necháte odepsat hodinu z permanentky. Je to čistě jen na Vás a za jakoukoliv pomoc Vám budeme velmi vděční. Doba nám není nakloněna.