Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Areál - Dobrovolnictví

Dobrovolnictví funguje v areálu Toulcova dvora velmi dobře již několik let. Využíváme zejména firemních dobrovolníků. Jejich pomoc je u prací většího objemu velice přínosná. 

Pokud chcete ve své firmě zorganizovat Dobrovolnický den u nás v areálu, budete vítáni! A pokud nemáte tuto možnost, a přesto byste stáli o to u nás příležitostně pracovat, je to také možné. Jestliže zavoláte alespoň den dopředu, rádi Vám řekneme, zda je pro Vás práce či nikoliv.

Velmi dobře funguje spolupráce s organizací  Byznys pro společnost, která nám firemní dobrovolníky dodává. Neváhejte se ale klidně přihlásit sami, jako to udělal například pivovar Staropramen, se kterým jsme již podruhé uspořádali náš největší Dobrovolnický den roku!

Velice děkujeme všem, kteří pro nás kdy dobrovolně pracovali, stejně tak jejich zaměstnavatelům, kteří jim to umožnili a nezřídka přispěli na pracovní pomůcky, materiál, či občerstvení. Vaší práce a pomoci si velice vážíme, protože naše síly i prostředky jsou omezené a práce je vždy nadbytek. Doufáme, že nám i nadále zachováte svoji přízeň.