Cvrčci - OBSAZENO

Cvrčci - OBSAZENO

Tento kroužek je zaměřený na kladný vztah dětí k přírodě, na spolupráci, paměť i koordinaci celého těla. Děti se protáhnou v doprovodu pohybových říkanek, zadovádí si na balančních míčích, využijeme bosého chodníčku, časem přidáme jednoduché hry. Vtáhneme děti do světa hudby, zazpíváme si a zahrajeme na různé nástroje, prostor bude i pro tanečky. Důležitou součástí kroužku bude tvoření, kde podpoříme nejen správný vývoj jemné motoriky, ale i fantazii a chuť tvořit. Inspirací nám budou roční období a změny v přírodě.

Každý  týden nás čeká pobyt venku. Velkou část roku budeme pracovat na zahradě na našem vlastním záhonku, o který budeme pečovat a také sklízet, co nám vyrostlo. Na podzim a v zimě budeme pravidelně navštěvovat zvířátka na farmě a na jaře se půjdeme podívat na narozená kůzlátka či jehňátka. A hlavně se pěkně uvolníme a s dětmi si to užijeme :-) Těším se na viděnou. 

První schůzka proběhne 16. 9. 2019.

Upozornění: V případě, že ještě nemáte permanentku, je potřeba se přihlásit přímo u lektorky, nebo na mail materidouska@toulcuvdvur.cz či na tel. č. 775 742 999.

S sebou: Oblečení na venkovní pobyt. Oblečení, kterému nevadí, že ho umažeme!

Způsob platby: na místě

Schůzky
pondělí 9:30 - 11:00
Cílová skupina
děti 2 - 3 roky s doprovodem
Cena
130,- Kč jedna lekce nebo 800,- Kč / 10 vstupů