Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Dovoz obědů

Denně nabízíme jeden druh polévky a dva pokrmy: hlavní jídlo masové, hlavní jídlo vegetariánské. Jedno z jídel je vždy v bezlepkové variantě.

Cena závozu se vždy pohybuje v pásmech, dle ceníku kurýrní služby.

1.pásmo: městská část Háje, Horní Měcholupy, Hostivař, Chodov, Opatov,Petrovice, Záběhlice.

2.pásmo: městská část Dolní Měcholupy, Dubeč, Krč, Křeslice, Kunratice, Libuš, Malešice, Michle, Roztyly, Strašnice, Šeberov, Štěrboholy, Uhříněves, Újezd, Vršovice.

Ceny dětských, juniorských i dospělých porcí a menu můžete poptat zde: vlckova@toulcuvdvur.cz

Obědy vozíme teplé připravené ke konzumaci, všechny porce v gastronádobách (obědy nejsou baleny na jednotlivé porce). Jídla pro Vás vaříme z kvalitních ingrediencí v moderních gastro zařízeních, aby Váš pokrm byl připraven co nejzdravěji a nejšetrněji.

Na našem jídleníčku naleznete pokrmy klasické české kuchyně, tak i pokrmy z méně tradičních plodin, např. špaldu, bulgur, jáhly či cizrnu. Strávníci se tak mají možnost seznámit s různorodými potravinami, které obohacují jídelníček nejen o plnohodnotné živiny, ale také o nové chuti.

Dále Vám nabízíme možnost odběru domácích moučníků, které Vám rádi upečeme na Vaše přání (z celozrnné mouky, se snížením obsahem cukru apod.). Nově nabízíme také pečivo vlastní výroby (celozrnné i světlé, sypané sezamem, mákem, slunečnicí apod.).

Pokud budete mít zájem, jsme schopni pro Vaše zařízení připravit dětské svačinky. Kalkulace cen bude dodána vždy na základě Vašeho přesného požadavku.