Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Kvízy, Hledačka, Tripper

Infocentrum Toulcova dvora má pro návštěvníky připraveny růžné zábavné pracovní listy, se kterými se můžete mnohé dozvědět o areálu Toulcova dvora a jeho okolí.

V Infocentru Toulcova dvora si můžete vyzvednout materiály k těmto trasám: 

 

Deník neznámého: (50,- Kč + 200,-Kč vrtatná záloha na šanon a klíč od mokřadu) Unikátní fotocesta po Toulcově dvoře doplněná originálními ilustracemi, varianty krajina, zvířata, rostliny.  K deníku obdržíte i pracovní listy a mapu areálu, do kterého si svou trasu můžete zakreslit. 
 
Kvíz Po stopách hospodářských zvířat (5,- Kč), díky kterému lépe poznáte život zvířat na naší farmě. 
 
Kvíz o veverkách (5,-Kč) Pokud si prohlédnete naši Venkovní výstavu o veverkách, můžete si u nás vyzvednout kvíz.
 
Hledačka po okolí Toulcova dvora. (5,- Kč) Ideální odpolední procházka o délce cca 4 km za poznáním Hostivaře a přírodní památky Meandry Botiče. Hledačku si můžete též vytisknout z přílohy, kterou najdete dole na této stránce. 
 
TRIPPER, Hostivařské putování po řemeslech, (199,-Kč) zavede vás do Vesnické památkové zóny Stará Hostivař. Po vyřešení šifry obdržíte dvě účastnické vizitky a razítko do deníčku). 
 
Cesta po krmítkách: V zimních měsících si můžete na Infocentru vyzvednout semínka slunečnice a  nasypat je do něktého z našich krmítek. Když budete v klidu, budete moci pozorovat ptačí hostinu. Do mapky vám vyznačíme, kde se krmítka nachází. 

 

Pro správné řešitele kvízů a hledačky máme připraven malý dárek.

 

Větší množství kvízů je dobré si předem objednat.