Mateřídouškové večery pro ženy

Mateřídouškové večery pro ženy

Večery pro ženy – večery pro Zemi

 

Přijď si odpočinout a strávit příjemný večer v bezpečném kruhu dalších žen. Pohodlně si sedneme, dáme si bylinkový čaj a budeme si povídat. Také budeme hodně tančit, protože sdílený ženský tanec má obrovskou sílu a dokáže probudit naši spící energii. Otevřeme témata - ženské tělo, zdraví a krása, byliny a zdravé jídlo a mnohá dalších... Témata večerů budou vycházet i z přirozeného koloběhu roku a střídání ročních období. Sama budeš důležitou součástí  a spolutvůrkyní večera. Přijď načerpat novou sílu a dopřát si čas pro sebe.

 

Protože jedině spokojená odpočatá žena, která souzní sama se sebou, dokáže vyzařovat lásku a krásu, pečovat o svoji rodinu, podporovat své okolí a léčit tak celou naši planetu. Vidím paralelu mezi tím, jak se v dnešní době cítí ženy a jak se cítí naše planeta a že obojí je křehké a zranitelné. A tak naše ženské večery budou i večerem pro naši Zemi.

Každá dáme do setkání část sebe a získáme něco nového. Těším se na tebe a na společné chvíle.

 

Co ti večer přinese:

- spočinutí a klid v bezpečném kruhu dalších žen

- odpočinek od všedních dnů a načerpání nové síly

- napojení se na sebe

- novou energie ze společného tance

- popovídání na různá třeba i tabu témata

- inspiraci a vzájemné upřímné naslouchání

- příjemný čas s dobrým bylinkovým čajem, v přátelské společnosti, v krásném prostředí mateřídouškové oázy a za hezkého počasí a tepla třeba i venku u ohně

 

Jarní probouzení

 

Ukončíme společně temnou část roku, oslavíme příchod jara, nový začátek.

Přivítáme prodlužující se dny a společným tancem rozproudíme energii i samy v sobě.

 

Čeká na vás pohodlný polštář, teplá deka, šálek čaje a dvě
hodiny klidu a času jen a jen pro vás.

Pokud ještě nemáte rezervaci, nezapomeňte si včas své místo rezervovat předem.  
Přivítám ráda celkem 8 žen a dívek, se kterými takovýto večer rezonuje, a které cítí, že chtějí být součástí. Každá vneseme do večera svojí vlastní esenci, každý večer bude jiný a něčím jedinečný.

 

Vezmi si na sebe co nejpohodlnější oblečení, ve kterém se Ti bude příjemně sedět, ležet i tančit a ve kterém se budeš cítit přirozeně žensky - šaty, sukně, volné kalhoty... A nějaký svůj oblíbený kámen, amulet, přívěšek či cokoliv k čemu máš osobní vztah a nosíš pro štěstí.

 

Další termíny: 11/3, 8/4, 20/5 a 3/6 vždy v 18:30.

 

Upozornění: V případě, že ještě nemáte domluvené místo, je potřeba se přihlásit na mail materidouska@toulcuvdvur.cz či na tel. č. 775 742 999.

 

Schůzky
středa 18:30 - 20:30 1x za měsíc
Cílová skupina
ženy a dívky
Cena
200,-
Kontakty