Předškolička

Předškolička

Pokud ještě nechcete dát děti do školky nebo se do školky nedostaly, zároveň si ale přejete, aby si začali pozvolna zvykat na fungování bez rodičů, a pro sebe byste uvítali volné dopoledne :-), můžete to zkusit v naší předškoličce.

V rámci malého kolektivu vedeného dvěma lektorkami povedeme děti k lásce k přírodě, ke spolupráci a kamarádství, k samostatnosti a sebedůvěře.

Na podzim a na jaře budeme trávit většinu času venku. K dispozici máme zahrádku Mateřídoušky, i rozlehlý areál Toulcova dvora. Budeme pracovat na zahrádce, chodit za zvířátky, pozorovat přírodu a život v ní.

V zimě, až nám klesne teplota na nulu :-), omezíme čas trávený venku a uchýlíme se do zázemí Mateřídoušky. Do programu zahrneme pohybové říkanky, zpívánky s hudebními nástroji, hrubou motoriku protrénujeme na opičí dráze, jemnou motoriku zase během tvoření, na závěr si přečteme pohádku nebo zahrajeme divadlo. Inspirací pro tvoření i další aktivity nám budou roční období a změny v přírodě.

A co pro nás bude nejdůležitější? Pohoda a spokojenost dětí.

 

První setkání proběhne 17.9.2019

 

Upozornění: V případě, že ještě nemáte permanentku, je potřeba se přihlásit přímo u lektorky na mail: knotkova@toulcuvdvur.cz
S sebou: Oblečení na venkovní pobyt. Oblečení, kterému nevadí, že ho umažeme!

 

 

Schůzky
úterý 8:45 - 12:15
Cílová skupina
děti okolo 3 let bez rodičů
Cena
1400,- / 4 vstupy nebo 400,- jednorázově pouze po domluvě s lektorkou