Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Pro školy a školky

Aktuálně

Do konce školního roku pro vás máme připravené dvě varianty realizace ekologických výukových programů:

 

Programy u nás na Toulcově dvoře 

 • Objednávejte na telefonu 602 509 815 nebo emailu programy@toulcuvdvur.cz. Pokud byste si nevěděli rady, přečtěte si návod.
 • Všechny probíhají venku včetně svačiny, myslete tedy na dostatek teplého oblečení
  a vhodnou obuv pro žáky i doprovod.
 • Jakmile se na program dostavíte, ohlaste se v kanceláři koordinátorek PROGRAMY PRO ŠKOLY. Koordinátorka s Vámi domluví, kde se mohou děti nasvačit, aby se nemíchaly
  s jinými třídami. 
 • V současné chvíli Vám nabízíme pouze programy, které mohou být realizovány venku. Jejich přehled naleznete zde.

Prosíme, pokud se stane, že se nedovoláte (linka je obsazená, telefon vyzvání, ale nikdo ho nebere....) nebojte, zavoláme Vám zpátky. Objednávky přijímáme jen na telefonním čísle 602 509 815, není nutné obvolávat jiná čísla pracovníků Toulcova dvora!

 

Programy u Vás ve škole

 • Způsob objednávání se liší podle typu programu (telefonicky nebo rezervačním systémem). Přesné informace, jak který program objednant, naleznete u každého z nich.
 • Programy mohou probíhat venku i uvnitř, záleží na možnostech programu a domluvě
  s lektorkou.
 • Některé porgramy je možné objednat pouze, pokud to prostor školy umožňuje (kompost, ovocný strom, zahradu, lesík...). Konkrétní požadavky naleznete u jednotlivých programů.
 • Programy mohou objednávat školy a školky, které jsou v Praze a mimopražské v okolí Toulcova dvora. Vzdálenější školy a školky rádi vyřešíme individuálně. Až na výjimky jsme závislé na MHD.
 • Nabídku programů do školy naleznete zde

 

Pokud to situace a vedení školy umožňuje, přijeďte se svou třídou k nám. Naše ekologické výukové programy vyučujeme moderními metodami a zvládneme se přizpůsobit i Vaší škole, ovšem unikátní prostředí Toulcova dvora, dává našim programům velmi cennou přidanou hodnotu. V areálu seznamujeme žáky s jeho přírodním bohatstvím a na farmě
s potřebami hospodářských zvířat.

 

Návod, jak objednat ekologický výukový program, najdete zde.

Pokud byste chtěli uplatnit Šablony II nebo III (Např. Projektový den mimo školu, Vzdělávání pedagogů, Projektový den ve výuce...) ozvěte se nám.

 

Pozn.: Vzhledem k zaplnění areálu výukovými programy a dalšími pravidelnými aktivitami, není možný vstup dalších skupin bez předchozí domluvy. Ty si mohou Toulcův dvůr prohlédnout po nahlášení na telefonu 272 660 500 ve všední dny odpoledne nebo o víkendu. Pokud nebudete objednáni, může se stát, že Vás naši pracovníci požádají o opuštění areálu. Děkujeme za pochopení.

Pro školy a školky