Nabídka

Pro školy a školky

Aktuálně

V současné chvíli jsou porgramy do prosince. V lednu a únoru máme dost volných termínů. Na období březen až červen bude objednávání spuštěné v pondělí 24.1.2022 od 8:30.

 

  • Programy můžete objednávat na telefonu 602 509 815 nebo emailu programy@toulcuvdvur.cz. Pokud byste si nevěděli rady, přečtěte si návod.
    Prosíme, pokud se stane, že se nedovoláte (linka je obsazená, telefon vyzvání, ale nikdo ho nebere....) nebojte, zavoláme Vám zpátky. Objednávky přijímáme pouze na telefonním čísle 602 509 815, není nutné obvolávat jiná čísla pracovníků Toulcova dvora, stejně Vám nemohou vyřídit požadavek na objednání programu!

  • Nabídku výukových programů naleznete zde. Můžete využít filtr pro specifikaci programu nebo věkové kategorie žáků.

 

  • Minimun platících na jeden program je 15 dětí/žáků.

Děkujeme za zájem a těšíme se, že se všechny objednané programy uskuteční!

 

Pokud to situace a vedení školy umožňuje, přijeďte se svou třídou k nám. Naše ekologické výukové programy vyučujeme moderními metodami a zvládneme se přizpůsobit i požadavkům Vaší školy. Unikátní prostředí Toulcova dvora dává našim programům velmi cennou přidanou hodnotu. V areálu seznamujeme žáky s jeho přírodním bohatstvím a na farmě s potřebami hospodářských zvířat.

 

Pokud byste chtěli uplatnit Šablony II nebo III (Např. Projektový den mimo školu, Vzdělávání pedagogů, Projektový den ve výuce...) ozvěte se nám.

 

Pozn.: Vzhledem k zaplnění areálu výukovými programy a dalšími pravidelnými aktivitami, není možný vstup dalších skupin bez předchozí domluvy. Ty si mohou Toulcův dvůr prohlédnout po nahlášení na telefonu 272 660 500 ve všední dny odpoledne nebo o víkendu. Pokud nebudete objednáni, může se stát, že Vás naši pracovníci požádají o opuštění areálu. Od července 2021 je přírodní areál, včetně farmy, uzavřen. Vstup je možný po zakoupení vstupenky či permanentky ve vymezenou dobu. Děkujeme za pochopení.

Pro školy a školky