Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Areál je otevřen 10.00 - 18.00.
Skupiny nad deset osob objednejte svou návštěvu předem!! Infocentrum: 272 660 500
Nabídka

Pro učitele

VZDĚLÁVÁNÍ A PODPORA ROZVOJE učitelů

Pro učitele připravujeme aktivity, jejichž cílem je praktické začleňování environmentální výchovy do života školy. Průběžně proto nabízíme semináře, specializační studia i konference a poskytujeme učitelům konzultace a metodickou pomoc např. v rámci sítě M.R.K.E.V. a Mrkvička.

Semináře a konference
Dle našich aktuálních možností realizujeme semináře akreditované MŠMT v rámci DVPP v oblasti EVVO. Semináře původně nabízené na duben 2020 byly s ohledem na současnou epidemiologickou situaci zrušeny. Hledáme náhradní termíny a poté budou opět k dispozici na našem webu.

Specializační studia v oblasti EVVO
Specializační studia pro koordinátory EVVO ve školách pořádáme od roku 2010. Dosud jsme uskutečnili 5 ročníků studia pro koordinátory v mateřských školách, v současné době (2019-2020) realizujeme poprvé studium pro koordinátory v základních a středních školách, na jaře 2020 plánujeme otevřít nový ročník studia opět pro koordinátory EVVO v mateřských školách.
Více informací získáte u Martina Chvátalové (chvatalova@toulcuvdvur.cz) nebo o jednotlivých ročnících studia na našem webu zde.

M.R.K.E.V. a Mrkvička
Botič o.p.s. koordinuje v Praze celorepublikové programy pro školy se zájmem o environmentální výchovu M.R.K.E.V. (Metodika a Realizace Komplexní Ekologické Výchovy) - určený pro ZŠ a SŠ a Mrkvička - určený pro MŠ. V rámci tohoto programu rozesíláme školám připojeným do těchto sítí metodické materiály, informace, apod., pořádáme semináře a konference. Více informací k Mrkvi i Mrkvičce rád poskytne Tomáš Hodina (hodina@toulcuvdvur.cz).