Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Pro učitele

VZDĚLÁVÁNÍ A PODPORA ROZVOJE učitelů

Pro učitele připravujeme aktivity, jejichž cílem je praktické začleňování environmentální výchovy do života školy. Průběžně proto nabízíme semináře, specializační studia i konference a poskytujeme učitelům konzultace a metodickou pomoc např. v rámci sítě M.R.K.E.V. a Mrkvička.

 

Konzultace na míru
Pomůžeme vám posunout se v pedagogickém týmu o kousek dál a rozvinout své kompetence pro realizaci environmentálních programů. Stačí si u nás domluvit konzultaci a my ji uzpůsobíme přímo na míru vaší školce.

Webináře
V online prostředí připravujeme webináře na různá témata z oblasti EVVO, které vychází hlavně z našich zkušeností a praxe.

Semináře a konference
Dle našich aktuálních možností realizujeme semináře akreditované MŠMT v rámci DVPP v oblasti EVVO.

Semináře na míru
Dle vašich potřeb připravíme seminář pro pedagogy na míru vaší MŠ ve vaší MŠ. Zaměřujeme se zejména na metodickou podporu, přípravu environmentálně zaměřených aktivit, pomáháme sestavovat školní programy EVVO.

Specializační studia v oblasti EVVO
Specializační studia pro koordinátory EVVO ve školách pořádáme od roku 2010. Dosud jsme uskutečnili 5 ročníků studia pro koordinátory v mateřských školách, 1 studium pro koordinátory v základních a středních školách a v současné době (jaro 2020 - podzim 2021) realizujeme další ročník opět pro koordinátory EVVO v mateřských školách.
Více informací získáte u Martina Chvátalové (chvatalova@toulcuvdvur.cz) nebo o jednotlivých ročnících studia na našem webu zde.

M.R.K.E.V. a Mrkvička
Botič o.p.s. koordinuje v Praze celorepublikové programy pro školy se zájmem o environmentální výchovu M.R.K.E.V. (Metodika a Realizace Komplexní Ekologické Výchovy) - určený pro ZŠ a SŠ a Mrkvička - určený pro MŠ. V rámci tohoto programu rozesíláme školám připojeným do těchto sítí metodické materiály, informace, apod., pořádáme semináře a konference. Více informací k Mrkvi i Mrkvičce rád poskytne Tomáš Hodina (hodina@toulcuvdvur.cz).