Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Programy pro školy a školky

Aktuálně

Výukové programy můžete objednávat na telefonu 602 509 815.

 

Aktuální informace o volných termínech:

  • všechny termíny programu Vánoce na statku jsou plné
  • termíny v období září-listopad jsou téměř zaplněné, v prosinci - únoru ještě volná místa máme

Oganizační informace:

  • Pokud byste si nevěděli rady s objednáním, můžete si přečíst návod. Objednávky přijímáme pouze na telefonním čísle 602 509 815, není nutné obvolávat jiná čísla pracovníků Toulcova dvora. Jiní pracovníci Toulcova dvora Vám s objednáním nebudou umět pomoci.
  • Nabídku výukových programů naleznete zde. Je možné využít i filtr pro specifikaci programu nebo věkové kategorie žáků.
  • Minimum platících na jeden program je 15 dětí/žáků.
  • Při příchodu na program nechte děti čekat na dvorečku (ideálně s dalším doprovodem). Zazvoňte na zvonek "Programy pro školy", budova s velkým nápisem "Programy pro školy", kde se Vám už budeme věnovat.

Děkujeme za zájem a těšíme se na Vás!

 

Naše ekologické výukové programy vyučujeme moderními metodami a zvládneme se přizpůsobit i požadavkům Vaší školy. Unikátní prostředí Toulcova dvora dává našim programům velmi cennou přidanou hodnotu. V areálu seznamujeme žáky s jeho přírodním bohatstvím a na farmě s potřebami hospodářských zvířat.

 

Pokud byste chtěli uplatnit Šablony III (Např. Projektový den mimo školu, Vzdělávání pedagogů, Projektový den ve výuce...) ozvěte se nám.

 

Pozn.: Vzhledem k zaplnění areálu výukovými programy a dalšími pravidelnými aktivitami, není možný vstup dalších skupin bez předchozí domluvy. Ty si mohou Toulcův dvůr prohlédnout po nahlášení na telefonu 272 660 500 ve všední dny odpoledne nebo o víkendu. Pokud nebudete objednáni, může se stát, že Vás naši pracovníci požádají o opuštění areálu. Od července 2021 je přírodní areál, včetně farmy, uzavřen. Vstup je možný po zakoupení vstupenky či permanentky ve vymezenou dobu. Děkujeme za pochopení.

 

Výukové programy pro školy finančně podporuje Státní fond životního prostředí z programu Národní síť EVVO.                 

 

Programy pro školy a školky