Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Pronájem míst na jarmarcích

Vážení prodejci, vítejte na stránkách Toulcova dvora věnovaných zájemcům o prodej na našich staročeských jarmarcích.

Prodejní místa na jarmarcích lze rezervovat pouze elektronicky přes registrační formuláře pro jednotlivé jarmarky níže. Při registraci si můžete zvolit prodejní místo, které preferujete, a o platnosti své rezervace se kdykoli přesvědčit na webové stránce konkrétní akce.

Jak postupovat při rezervaci prodejního místa:

Před vlastní registrací se seznamte s aktuálním Tržním řádem, kde jsou uvedeny detailní podmínky prodeje.
Níže zvolte akci, na které si chcete prodejní místo zamluvit.
Zobrazí se vám rezervační formulář. Ten vyplňte, překontrolujte a odešlete.
Budete-li splňovat podmínky prodeje a vámi prodávaný sortiment se hodí na naše akce zaměřené na staročeské tradice, zašleme vám e-mail s potvrzením registrace. Od této chvíle s vámi budeme najisto počítat! V opačném případě vás budeme kontaktovat.
Fakturu na úhradu pronájmu prodejního místa budeme v roce 2019 zasílat zhruba 2 měsíce před konáním akce. Platbu lze provést výhradně převodem z účtu s uvedením přiděleného variabilního symbolu dle zaslané faktury. V případě, že fakturu do dvou měsíců před konáním akce neobdržíte, kontaktujte koordinátora jarmarků.
Uhrazením poplatku potvrzujete váš souhlas s podmínkami prodeje (viz. aktualizovaný Tržní řád dole na stránce).
Máte-li zájem prodávat své výrobky na více našich akcích, je třeba vyplnit rezervační formulář pro každý jarmark zvlášť.

Seznam akcí na kterých si můžete zamluvit místo:

Staročeský Velikonoční jarmark - sobota 13.4.2019
Dožínky - sobota 7.9.2019
Staročeský Mikulášský jarmark - sobota 30.11.2019 - registrace ZDE

Informace pro zájemce o prodej na staročeském jarmarku:

Jarmarky se konají třikrát do roka.
Prodejním prostorem je dvůr, kde je možné si pronajmout náš stánek či pouze prodejní místo pro váš vlastní dřevěný oplachtovaný stánek a barokní Sál, kde je možné si pronajmout stůl.
Akce mají staročeský charakter. Abychom zachovali tento ráz, požadujeme pouze stánky dřevěné s plátěnými plachtami. Jsme rádi i za dobové oblečení.
Upřednostňováni jsou prodejci nabízející sortiment vztahující se k danému období (např. na Velikonoční jarmark prodejci kraslic, pomlázek, pučálky,..., na Mikulášský prodejci vánočních ozdob, betlémů, pečených kaštanů,...).
Jste-li nový prodejce, přiložte, prosím, do rezervačního formuláře též fotografie vašich výrobků nebo odkaz na vaše internetové stránky. Adresu internetových stránek prodejců uvidí na našem webu i návštěvníci, kteří budou hledat informaci, s jakými prodejci se na konkrétní akci mohou potkat, doporučujeme ji proto uvést.
Pokud budete mít zájem nabízet vedle svého prodeje též dílničku pro děti, je třeba si toto místo také zarezervovat.
Pokdu budete potřebovat přípojku na elektrickou energii, ověřte si v plánku, že na vámi vybraném místě je to možné (symbol blesku podél prodejních míst), a uveďte to při registraci. Elektrická přípojka je zpoplatněna.

Upozornění:
Maximální možný rozměr vlastních stánků je na 2x2 metry. Z organizačních důvodů není možné přihlásit stánky větší hloubky. Pokud máte stánek širší, rezervujte si další prodejní místo (například pro dva stánky široké 3 metry - celkem tedy 6 metrů šíře - si rezervujte 3 prodejní místa). Pokud chcete vystavit v okolí stánků přídavné stojany, je třeba to ohlásit při rezervaci a počítat s úhradou i této plochy.

Poplatek za prodejní místo:
Příplatek za elektrickou přípojku činí 100,- na jedno prodejní místo.

Sortiment Stůl v Sále
(120 x 75 cm)
Náš stánek malý
(100 x 60 cm)
Náš stánek velký
(190 x 60 cm)
Vlastní stánek
(max. 2 x 2 m)
občerstvení,
potraviny
- 600,- / 1 den 750,- / 1 den 500,- / 1 den
ostatní

300,- / 1 den

400,-/den Mikulášský jarmark

400,- / 1 den 550,- / 1 den 300,- / 1 den

 

Kontakty
Dmitrii Shugaev Botič
pronajmy@toulcuvdvur.cz
725 999 624

Přílohy

Tržní řád PDF