Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Průvodcovská služba

Toulcův dvůr je komplexem historicky cenných budov a desetihektarového přírodního areálu. Pokud máte zájem dozvědět se o Toulcově dvoře více, využijte naši průvodcovskou službu. Zaměstnanci Toulcova dvora vás zde rádi provedou.

Podle zájmu a věku účastníků nabízíme tyto prohlídky: 

Prohlídku historickou: Během prohlídky se dozvíte řadu zajímavostí z historie i současnosti Toulcova dvora. Součástí prohlídkové trasy je i návštěva gotického špýcharu a jeho sklepení. Ve špýcharu jsou umístěny dvě stálé expozice s tematikou starého zemědělského náčiní a přadných rostlin. Kromě stálých expozic jsou připravovány i krátkodobé výstavy. Dále vás provedeme i venkovním areálem.

Délka trvání 60 minut, Cena 70,- Kč dospělí a 50,- Kč senioři a děti. 

Prohlídku farmy a přírodního areálu: Prohlídka je atrakvivní především pro děti.  Může se uskutečnit pouze v době, kdy na Toulcově dvoře neprobíhají výukové programy. 

Délka trvání 60 minut, Cena 70,- Kč dospělí a 50,- Kč senioři a děti. 

Prohlídku badatelskou: při ní si účastníci vyzkouší lovení různých bezobratlých živočichů - půdních, lučních i  vodních. Prohlídky je možná pouze v teplých obdobích roku. 

Délka trvání 90 minut, Cena 90,- Kč dospělí a 70,- Kč senioři a děti. 

Prohlídku botanickou a environmentální: Během této prohlídky se dozvíte něco o květeně Toulcova dvora a o jeho šetrném provozu. 
 Připravili jsme pro Vás také tematické prohlídkové okruhy v závislosti na sezóně, termíny prohlídek jsou vypisovány průběžně, sledujte prosím kalendář našich akcí.

Délka trvání 60 minut, Cena 70,- Kč dospělí a 50,- Kč senioři a děti. 

Víkendové prohlídky: Konájí se obvykle v sobotu od 14:00. 


Podmínky:

Ve všední dny je prohlídka možná pro skupiny 10 - 30 osob a je nutné se objednat alespoň tři dny předem. Prohlídky se konají v odpoledních hodinách (během dopoledne v areálu probíhají výukové programy).


Kontakty pro objednávání prohlídek:

Tel.: 272 660 500

info@toulcuvdvur.cz

 

Pro ty, kteří nechtějí jít na organizovanou prohlídku, mohou využít pracovní listy a brožury Našich kvízů, Hledaček a TRIPPERU. Díky nim poznáte nejen lépe Toulcův dvůr a jeho okolí, ale užijete si spoutu zábavy.

 

Těšíme se na vás!