Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Rodinné centrum - Zahrada

Popis: zahrada rodinného centra. Prostor je ideální pro programy pro rodiny s dětmi, dětské oslavy. Prostor je velmi malebný, avšak při deštivějším počasí bývá blátivý a je potřeba s tím počítat.

Rozměry: prostory zahrady jsou zhruba 20 x 20 metrů. Do zahrady se vchází přes rodinný klub nebo samostatnými vrátky z průčelí Toulcova dvora.

WC: při současném pronájmu "herny" rodinného klubu lze využít: WC v klubu - i (1xdospělí, 1xděti), přebalovací pult, nočníky. 

Odkládání šatů: při současném pronájmu herny mateřského klubu lze využít šatnu s věšákem na kabáty a batohy, nachází se při vstupu u WC.

Kuchyňka: při současném pronájmu herny mateřského klubu lze využít kuchyňku vybavenou dřezem, rychlovarnou konvicí, cca 20ti skleničkami, cca 20ti hrnečky a cca 20ti příbory.

Další standardní vybavení:

Dřevěný domek na hraní pro děti
Pískoviště (s hračkami na písek)
Lavice (6 přemístitelných lavic, dětem je možné vytáhnout židličky či deky nebo karimatky, po domluvě je možné přidat další)
Stoly (3 velké stoly, 2 malé pro děti, po domluvě je možné přidat další)
Ohniště (opékací pruty v počtu 10 kovových a cca 20 vrbových), zajištění dřeva je zpoplatněno zvlášť 

 

Poznámka: pro návštěvníky programů Rodinného centra platí ceny pro neziskové organizace.

Provozní řád zahrádky Mateřídouška:

- Netrhej nic, co jsi si nevypěstoval. (Platí zákaz vstupu do záhonů, lámání větví či trhání květin a plodů. O zahrádku se starají děti z jednotlivých kroužků a na záhoncích si pěstují svoji zeleninu, květiny, ovoce. Je nemilé jim vysvětlovat, že jim úrodu sklidil neopatrný návštěvník - nájemce. A peníze to pak nezachrání.)

- O ohniště se starej. (Při otevřeném ohni je třeba dbát opatrnosti a nenechávat ho bez dozoru dospělé osoby. JE nutné ho řádně uhasit.)

- Všechny věci mají své místo. (Do domku s nářadím je zakázáno vstupovat dětem, je tam původně ostré a teď již rezavé nářadí a hřebíky, těžké věci, které mohou na děti spadnout. Dřevěné židličky patří na závěr akce vždy pod střechu, když zmoknou či zvlhnou rosou můžeme je pak už jen vyhodit.)

- Večer jsme potichu, nejsme tu sami. (S ohledem na přiléhající ubytování zvířat, bytu a rodinných domků je nutností dodržet noční klid. Po 20 hodině omezím hluk na minimum. A po 22 hodině jsem úplně jak myš.)

Rodinné centrum - Zahrada
Poptávkový formulář