Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Soukromé a firemní akce, catering

Toulcův dvůr se Zdravou jídelnou nabízí své prostory a služby pro různé příležitosti, jako jsou například rodinné oslavy, rauty, svatby či vzdělávací akce. Naše kompletní služby nabízíme také firmám a organizacím například pro firemní konference, rauty, grilování, teambuildingové akce či dětský den. Toulcův dvůr pro Vás připraví i celou akci na klíč. Služby a nabídku přizpůsobíme Vašim požadavkům a přáním.

Proč uspořádat Vaši akci právě na Toulcově dvoře? U nás najdete:
* Zrekonstruovaný památkově chráněný historický a přírodní areál na okraji Prahy

* Zdravé a čerstvé jídlo, možno i v biokvalitě

* Ekologický a sociálně odpovědný provoz, možnost zajistit náhradní plnění

* Ochotu přizpůsobit se Vašim potřebám a přáním

 

Rozmanitost prostor - rozmanitost akcí


Toulcův dvůr najdete v Praze 10 - Hostivaři, nedaleko Botiče.  Nabízíme k pronájmu několik typů prostor pro 15 až 150 lidí ve zrekonstruovaných historických budovách: * barokní stáje, * 2 přednáškové místnosti, * klubovna, * prostor jídelny, * herna a zahrada mateřského klubu; dále také venkovní prostory a přírodní areál. To vše umožňuje uskutečnit u nás například:

* Raut    
* Dětský den s programem   
* Firemní školení  
* Teambuilding
* Grilování, posezení u ohně   
* Dobrovolnický den   
* Svatební hostinu
* Rodinnou oslavu  
* Vzdělávací akci
 

Vaše akce se může uskutečnit i v přírodním areálu, který se rozkládá pod Toulcovým dvorem směrem k Zahradnímu městu až k potoku Botič a je součástí přírodního parku Záběhlice – Hostivař. Můžete zde vidět sad, louku, mokřad, pole, les i pastviny – tedy pestrou mozaiku přírodních stanovišť. Areál je volně přístupný veřejnosti každý den od 8 do 18 hodin.


Služby Zdravé jídelnyZdravá jídelna pro Vaši akci zajistí kompletní i částečný catering. V příjemném a dětem bezpečném prostředí Toulcova dvora připraví náš profesionální tým menu dle Vašich přání. Vaříme pro vás z kvalitních čerstvých surovin i biopotravin. Při přípravě jídel i v nabídce potravin klademe důraz zejména na fairtradové, bio a k přírodě i lidem šetrné suroviny a výrobky. Nepoužíváme kupované polotovary. Podívejte se na výběr z nabídky jídla a nápojů pro raut či oslavu.

 

Akce na klíč

Areál Toulcova dvora je oázou přírody v zastavěné Praze, která umožňuje svým návštěvníkům zažít řadu tvůrčích a netradičních aktivit, které by na jiných místech Prahy hledali s obtížemi. Proto náš tým nabízí také přípravu akcí na klíč - dle vašich potřeb a přání. Jejich součástí mohou být také řemeslné aktivity (Cesta k výrobě chleba, Keramika pálená dřevem aj.), výtvarné aktivity(tvůrčí dílny), teambuildingové aktivity za účelem stmelení a rozvoje týmu či prohlídky areálu a statku (prostory, farma, zvířata).  Více informací...

 

Těšíme se na vaši návštěvu!