Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Dobrovolnické aktivity v Toulcově dvoře

Dobrovolnictví funguje v areálu Toulcova dvora velmi dobře již několik let. Využíváme zejména firemních dobrovolníků. Jejich pomoc je u prací většího objemu velice přínosná.

Dobrovolníci nám pomáhají s údržbou prostor pro zvířata – opravují, natírají, případně s námi staví přístřešky pro zvířata, pomáhají s údržbou pastvin, vyvádějí s námi zvířata do výběhů. Nechybí samozřejmě ani typické „farmaření“ – kydání    a nastýlání boxů, příprava krmiva a jeho zakládání do jeslí a žlabů. Současně jsou   i vítanými pomocníky při údržbě celého areálu a čekají na ně i práce v zahradnictví.

Součástí každého dobrovolnického dne je prohlídka přírodního areálu Toulcova dvora a seznámení se zvířaty na farmě.

Při přípravě a realizaci velkých i menších akcí pro veřejnost a školy vítáme pomoc jak firemních, tak i individuálních dobrovolníků. Dobrovolníci pomáhají především s přípravou a zdobením prostor, pomůcek a společně se zaměstnanci Toulcova dvora vedou rukodělné dílny a další aktivity.

Velice děkujeme všem, kteří pro nás kdy dobrovolně pracovali, stejně tak jejich zaměstnavatelům, kteří jim to umožnili a nezřídka přispěli na pracovní pomůcky, materiál, či občerstvení. Vaší práce a pomoci si velice vážíme, protože naše síly      i prostředky jsou omezené a práce je vždy nadbytek. Doufáme, že nám i nadále zachováte svoji přízeň.

Pokud chcete ve své firmě zorganizovat Dobrovolnický den u nás v areálu, budete vítáni! Velmi dobře funguje spolupráce s organizací  Byznys pro společnost.

Neváhejte se ale klidně přihlásit sami, jako to udělal například pivovar Staropramen, se kterým jsme již podruhé uspořádali náš největší Dobrovolnický den roku!

 

Kontakty
Věra Neterdová Toulcův dvůr
projekty@toulcuvdvur.cz
773838499