Toulavá karta Toulcova dvora

Máte rádi Toulcův dvůr a chodíte na naše akce, navštěvujete výstavy a účastníte se dílniček? A sbíráte rádi? Pokud jste si odpověděli ano, tak přesně pro Vás je naše Toulavá karta!

Se začátkem nového školního roku startuje i nový projekt hostivařského Toulcova dvora, a to karta pro stálé návštěvníky. Na většině akcí, které Toulcův dvůr pořádá, můžete začít do nové karty sbírat samolepky (s různými symboly podle typu akce). Za každých pět nasbíraných samolepek získáte vámi vybranou příští akci zdarma.

 

Pro nejaktivnější sběratele jsou připraveny ještě dvě další odměny! Pokud nasbíráte deset samolepek a budou zastoupeny všechny jejich typy, můžete se zúčastnit speciální akce s doprovodným programem. Ta bude probíhat jednou až dvakrát do roka a bude připravená právě a pouze pro vás - úspěšné držitele Toulavých karet. Pokud dosáhnete dvaceti samolepek,  získáte volný vstup na únikovou hru Čas zvratu.

 

Kartu si od 1. 9. můžete vyzvednout v Infocentru Toulcova dvora!

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

 

Pravidla:

 

Toulavá karta se vydává pouze osobně na infocentru. Zájemce v případě zájmu nechá na sebe kontakt, aby dostávala informace o akcích. 

 

Karta platí vždy pro jednu osobu.

Karta je přenositelná, ale samolepky se (jen tak někomu) bez karty „nevydávají“. Pokud někdo kartu jen zapomene, samolepku dostat může.

 

Sbírání samolepek probíhá na vybraných akcích Toulcova dvora. 

 

  • Akce pro veřejnost
  • Dílničky pro veřejnost
  • Prohlídky Toulcova dvora
  • Výstavy

 

4 typy samolepek s rozdílnou barvou a symbolem podle akcí.

 

Držitel karty získává za zaplacenou akci jednu samolepku

 

Při získání pěti samolepek je příští akce dle výběru hráčů zdarma.

Za akci zdarma se samolepka nedává. 

 

Za každých deset samolepek (počítají se samozřejmě i ty použité na vstup na akci) je možná účast na naší “VIP” akci, která se bude konat jednou až dvakrát do roka. Na tuto akci není možné se dostat jinak než s Toulavou kartou a správným množstvím samolepek.

 

 

Za dvacet samolepek dostane hráč poukaz pro 4 osoby na únikovou hru “Čas zvratu”.

Toulavá karta Toulcova dvora