Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Areál je otevřen 10.00 - 18.00.
Skupiny nad deset osob objednejte svou návštěvu předem!! Infocentrum: 272 660 500

Toulcův dvůr je ve finále celosvětové soutěže E.ON Energy Globe v kategorii vzdělávání

V letošním roce se náš projekt „Ekologické vzdělávání na statku“ dostal mezi 10 finalistů soutěže E.ON Energy Globe. Celkově se do letošního ročníku přihlásilo přes 350 projektů ve všech kategoriích. Odborná porota, která finálové projekty vybírá, ocenila zejména komplexnost projektu, jeho dopad na širokou škálu cílových skupin a dlouhodobost našich aktivit.

Z naší účasti ve finále máme obrovskou radost. Ocenění poroty nám poskytlo pozitivní zpětnou vazbu, že aktivity, kterým se věnujeme již čtvrt století, mají opravdu smysl a reálný dopad. To nám dává energii pustit se s vervou do další práce na výzvách, které před námi stojí.
Být ve finálovém výběru je ovšem pouze část úspěchu. Vyhrát může pouze jeden projekt z každé kategorie a ten se může stát také celkový vítězem. Věříme, že s vaší podporou to bude právě Toulcův dvůr. Do 15. žáří je možné podpořit nás svým hlasováním. Jen díky vaší pomoci můžeme ve finále uspět!
DĚKUJEME!!! (hlasování je třeba potvrdit ještě kliknutím na odkaz, který přijde do vámi zadaného mailu)https://www.energyglobe.cz/projekty/-a176827--06m-n13x/toulcuv-dvur-odpovedne-environmentalni-vzdelavani

 

Toulcův dvůr je ve finále celosvětové soutěže E.ON Energy Globe v kategorii vzdělávání