Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Vzdělávací akce a výstavy

Prostory Toulcova dvora si můžete pronajmout za účelem uspořádání akce vzdělávacího charakteru, která nebude v rozporu s myšlenkou udržitelného způsobu života, při respektování návštěvního řádu Toulcova dvora.

 

Dříve jsme naše učebny uvolňovali k pronájmu primárně o víkendech. Nově nabízíme Vám možnost rezervace termínu nejenom o víkendu, ale i v pracovní dny. Termíny v období březen-červen doporučujeme rezervovat nejpozději do poloviny ledna; termíny v období září-únor doporučujeme rezervovat nejpozději do poloviny srpna.

 

V rámci poskytování podnájmů automaticky neposkytujeme propagaci daných akcí. Propagaci na našich webových stránkách poskytujeme pouze akcím, které jsou určené široké veřejnosti (nikoli malokapacitním seminářům, kurzům atd.)

 

Samozřejmou součástí provozu našich učeben i celého areálu je cílená snaha o snižování dopadu naší činnosti na životní prostředí, nakolik nám to památkově chráněné budovy dovolují. Účastníci vašich akcí pořádaných v našich prostorech se tak mohou sami inspirovat ke konkrétním krokům ve prospěch životního prostředí. 

Vedle podnájmu prostor můžete při Vaší akci využít také služeb Zdravé jídelnyubytovny, zajištění technického vybavení a ozvučení akce.

Přehled místnosti a ceník najdete zde.

Vzdělávací akce a výstavy