hlavicka
flag flag flag flag flag flag flag

Fotogalerie

Fotogalerie

Strana 1 z 10
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Velikonoční Jarmark vystoupení školky
Velikonoční Jarmark vystoupení školky
Mateřská škola / 24 Březen 2015 / 20 fotek

V sobotu dne 21.3. se konal v Toulcově Dvoře Velikonoční Jarmark. Děti ze Semínka a Lesníčku si společně s pedagogy připravily hudební vystoupení. Hrálo se na flétny, kytary a zpívalo se. Krásně svítilo sluníčko a všichni vystupující sklidili zasloužený potlesk.
 
Velikonoční Jarmark vystoupení Semínka
Velikonoční Jarmark vystoupení Semínka
Lesní MŠ / 24 Březen 2015 / 22 fotek

V sobotu dne 21.3. se konal v Toulcově Dvoře Velikonoční Jarmark. Děti z Lesníčku a Semínka si společně s pedagogy připravily hudební vystoupení. Hrálo se na flétny, kytary a zpívalo se a recitovalo. Krásně svítilo sluníčko a všichni vystupující sklidili zasloužený potlesk.
 
Velikonoční jarmark 2015
Velikonoční jarmark 2015
Akce pro veřejnost / 23 Březen 2015 / 26 fotek

V sobotu se konal již dvacátý Staročeský velikonoční jarmark. Historický dvůr a slavnostně vyzdobené barokní stáje opět zaplnili řemeslníci a prodejci tradičního zboží. Návštěvníci si pochutnávali na velikonočních dobrůtkách, v připravených dílničkách si vyrobili přáníčko, pomlázku, řehtačku nebo ptáčka z kynutého těsta. Největší zájem byl o výrobu píšťalky. Bohatý doprovodný program potěšil malé i dospělé. V podvečer jsme společně vynesli Moranu - Zimu a vhodili ji hořící do Botiče. Krásný slunný den pomohl již tak pěknou atmosféru vyšperkovat.
 
Zatmění slunce
Zatmění slunce
Mateřská škola / 20 Březen 2015 / 7 fotek

Učitelé s dětmi dnes sledovali s napětím a velkým nadšením průběh zatmění slunce. Pan učitel Dan vyrobil pro všechny bezpečné brýle, aby tento úkaz mohli sledovat úplně všichni. Měli jsme i zapůjčené svářečské sklo jako rezervu.
 
Vápenské léto
Vápenské léto
Prázdninové akce / 16 Březen 2015 / 18 fotek
 
Intenzivní výuková praxe výcviku koní zapojených v HR
Intenzivní výuková praxe výcviku koní zapojených v HR
Programy s koňmi / 10 Březen 2015 / 5 fotek

Třídenní praxe je určená pro zájemce, kteří s koňmi pracují, mají s nimi praktické zkušenosti a chtějí se více zaměřit na výcvik koní v hiporehabilitaci. Podmínkou je minimální věk 18 let a zkušenosti s koňmi jezdecké, chovatelské, popř. s jejich výcvikem. Počet účastníků je omezen. Cílem je zajistit individuální přístup v rámci druhého a třetího dne praxe s dostatkem časového prostoru na dotazy, ukázky aj. více zde:http://www.toulcuvdvur.cz/details/3108232-intenzivni-vyukova-praxe-vycviku-koni-zapojenych-v-hiporehab/
 
Dvojitá oslava v Semínku
Dvojitá oslava v Semínku
Mateřská škola / 09 Březen 2015 / 8 fotek

V Semínku jsme na konci ledna a února slavili hned dvoje narozeniny. Děti popřály svým kamarádům, a pak si pochutnaly na narozeninových dortech.
 
Ptákoviny- Sovy
Ptákoviny- Sovy
Akce pro veřejnost / 03 Březen 2015 / 9 fotek
 
Celodenní výlet do ZOO Praha
Celodenní výlet do ZOO Praha
Lesní MŠ / 02 Březen 2015 / 20 fotek

Ve čtvrtek celá školka - Lesníčči i děti ze Semínka vyjela na celodenní výlet do Zoologické zahrady v Tróji. Vyjíždělo se ráno autobusem od školky a vracelo se odpoledne zpět také zajištěným dopravcem. Děti měly návštěvu i s podrobným a zajímavým výkladem, provázeli je pan a paní Brandlovi, kteří v ZOO pracují. Pod dozorem ošetřovatelů a učitelů mohly nakrmit velbloudy a dokonce i slony. Počasí vyšlo a opravdu všichni si výlet pěkně užili.
 
Celodenní výlet do ZOO Praha
Celodenní výlet do ZOO Praha
Mateřská škola / 27 Únor 2015 / 28 fotek

Ve čtvrtek celá školka i s Lesníčky vyjela na celodenní výlet do Zoologické zahrady v Tróji. Vyjíždělo se ráno autobusem od školky a vracelo se odpoledne zpět také zajištěným dopravcem. Děti měly návštěvu i s podrobným a zajímavým výkladem, provázeli je pan a paní Brandlovi, kteří v ZOO pracují. Pod dozorem ošetřovatelů a učitelů mohly nakrmit velbloudy a dokonce i slony. Počasí vyšlo a opravdu všichni si výlet pěkně užili.
 
Co hlodá hlodavce
Co hlodá hlodavce
Akce pro veřejnost / 24 Únor 2015 / 11 fotek

"Schválně rozcuchaná" morčata, na pohled dvaceti čtyř karátový křeček zlatý a další zajímaví hlodavci se nám představili v plné kráse. V menší skupině účastníků jsme si akci pěkně užili!
 
Divadlo v Muzeu Policie
Divadlo v Muzeu Policie
Mateřská škola / 24 Únor 2015 / 13 fotek

Minulý týden děti navštívily Policejní muzeum, kde pro ně bylo připraveno divadelní představení s dopravní tématikou. Zopakovaly si pravidla přecházení přes silnici a zábavnou formou se dozvěděly další poučné věci. Dokonce si i zasoutěžily s panáčkem ze semaforu.
 
Přivolávání sněhu
Přivolávání sněhu
Lesní MŠ / 20 Únor 2015 / 6 fotek

Děti z Lesníčku 2 se rozhodly, že už mají zimy na blátě dost a vyrobily veselé sněhuláky, kteří mají za úkol přivolat sníh. Vždyť si ještě pořádně nezasáňkovaly a ani se nemohly koulovat a stavět ty opravdové sněhuláky. Snad se jim přání splní a budou si moci užít zimní radovánky.
 
Masopustní veselí
Masopustní veselí
Mateřská škola / 19 Únor 2015 / 23 fotek

Uplynulý týden se ve školce nesl v duchu Masopustu, nebo-li fašanku. Děti měly svoje masky, vyprávěly si o profesích dospěláků a povídalo se o tradici Masopustu. Dále se tvořilo,a venku děti dělaly s "panem doktorem" pokusy s lakmusovými papírky. Pak si všichni společně zahráli na hudební nástroje a zazpívali.
 
Ptákoviny - Zimní hosté 2015
Ptákoviny - Zimní hosté 2015
Akce pro veřejnost / 17 Únor 2015 / 28 fotek

Mírně mrazivé slunečné sobotní ráno 7.února přilákalo mnoho zájemců o vycházku na ptačí zimoviště k Vltavě. "Ptačí" nabídka byla pestrá. Pozorování bohatá. Ke všem pozorovaným druhům se dostalo i vyčerpávající množství informací. Jak moc se akce líbila, svědčí skutečnost, že se vychácházka protáhla do odpoledne.
Podívejte se na obrázky, které nám poslala jedna z účastnic - paní Gabriela Uhrová, které touto cestou děkujeme.
Akce se konala u příležitosti Světového dne mokřadů.
 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Aktuality

Čtvrtek 26.3.2015 / Splétánky / 19:00 - 21:00
 Čtvrtek 26.3.2015 / Splétánky / 19:00 - 21:00 Tvoření pro maminky.... tento čtvrtek si vyrobíme jarní průsvit nebo...
Letní dětský jezdecký tábor
Letní dětský jezdecký tábor Pojeďte s námi prožít 10 dní v duchu starověkého Řecka. Poznáme...
Výběrové řízení na pozici terapeuta pro...
Výběrové řízení na pozici terapeuta pro hiporehabilitaci Sdružení SRAZ vypisuje výběrové řízení na pozici terapeuta pro...
všechny aktuality >>>
dny_pro_zemi