toulcak

Fotogalerie

Fotogalerie

Strana 1 z 10
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Výlety s Lesníčkem 2
Výlety s Lesníčkem 2
Lesní MŠ / 27 Duben 2016 / 7 fotek

V březnu a dubnu děti například zkoumaly močál, zdolávaly svah u potoka, s radostí poznávaly areál Toulcova dvora. V jednu chvíli jsme se stali detektivy s dalekohledy a zaznamenávali jsme si věci, které kolem sebe vidíme.
 
Jak beránek o rouno přišel (13. 4. 2016)
Jak beránek o rouno přišel (13. 4. 2016)
Akce pro veřejnost / 26 Duben 2016 / 9 fotek

Ovečky jsou připravené na letní sezonu s krásným novým sestřihem. Jak šla paní střihačce práce od ruky, to jste mohli vidět naživo. Nebo můžete nahlédnout sem do fotogalerie!
 
Jak to vidí děti ze Semínka
Jak to vidí děti ze Semínka
Mateřská škola / 26 Duben 2016 / 12 fotek

Mateřská škola Semínko obdržela v loňském roce dotaci ze Státního fondu životního prostředí ČR za účelem podpory environmentálního vzdělávání. Díky této dotaci a částečnému spolufinancování ze strany školky vzniklo ve vnitřních i venkovních prostorách mnoho nového.
 
Okolo lesníčkové maringotky
Okolo lesníčkové maringotky
Lesní MŠ / 22 Duben 2016 / 5 fotek

Pro ranní hry nám okolí nabízí spoustu věcí ke zkoumání, v kroužku se scházíme, na schodech tvoříme třeba bylinné odvary, tvoříme dřevěné medaile a v dřevěném kruhu se scházíme ke svačině a zkoušíme vyskládat obrazce z čočky, rýže a fazolí.
 
Lesníčkový výlet za trampolínou
Lesníčkový výlet za trampolínou
Lesní MŠ / 21 Duben 2016 / 7 fotek

Lesníček se vypravil v dubnu na výlet za trampolínou, cestou jsme se učili chodit bezpečně přes silnice, po chodnících a čekat na sebe na zastávkách. U Magdy na zahradě jsme zalévali rostlinky a zaskákali na trampolíně i s fenkou Dorou, z jejíž přítomnosti se Lesníčci moc těšili.
 
U nás na zahrádce
U nás na zahrádce
Rodinné centrum / 17 Duben 2016 / 16 fotek

Na Toulcově dvoře se chystáme certifikovat bývalou Babiččinu zahrádku jako přírodní. Ještě nám chybí drobné úpravy, již nám přichvátalo pomoci jarní sluníčko, tak jde práce pěkně od ruky. Také u nás najdete malebný koutek v Rodinném centru a to: Mateřídouškovou zahrádku, udržovanou jako přírodní zahrádku pro děti. Ta je u nás schovaná a ví o ní zasvěcený návštěvník Toulcova dvora :) A teď na jaře se nám probarvuje do krásy.
 
Vítání jara v Semínku a momentky z dopoledních aktivit
Vítání jara v Semínku a momentky z dopoledních aktivit
Mateřská škola / 15 Duben 2016 / 20 fotek

Jarní květinové tvoření, výroba zajíčkových maňásků, hledaní prvních poslů jara okolo Semínka, oslavy "jarních" dětí. Tím vším vítáme jaro ve školce. Na flétničce jsme pískali jako ptáčci, na Sportovkách si zacvičili pod dohledem koně Kvida a na Tanečkách jsme si v altánu zatančili při hře na orffovy nástroje.
 
Jarní brigáda v Semínku a výlet do divadla
Jarní brigáda v Semínku a výlet do divadla
Mateřská škola / 15 Duben 2016 / 25 fotek

Čtvrtek byl hodně náročný den, ale krásně jsme to zvládli a moc jsme si to všichni užili. Vyjeli jsme na výlet do Strašnického divadla na představení Zlatovláska. Odpoledne přišli rodiče a sourozenci na tradiční jarní brigádu.Počasí nám naštěstí přálo,a tak jsme se na závěr mohli odměnit prvním letošním ohněm, opékáním a zpíváním písniček za doprovodu houslí, kytary a kachonu.
 
Předškolička v Mateřídoušce
Předškolička v Mateřídoušce
Rodinné centrum / 15 Duben 2016 / 12 fotek

Hostivař je parádní*** dnes jsme byli na dalším skvělém místě* kousek od Toulcáku* Takže, najdřív sváča u Botiče, poměření namazaných rohlíků, nákup dortíků v ,,naší cukrárněˇ pro pana ornitologa, peříček u paní drogistky, na odpolední výtvarku, kde jsme dostali za pěkné popovídání balónky* a pak už jsme tam byli*** v kroužkovací stanici Národního muzea*** kroužky jsou jako náramky a vlaštovky jsou afričanky, k nám létají, když je u nás víc much, než v Africe* chycený budníček se nepřiletěl kamarádit s kamarádem z MP3, ale pořádně mu nabančit* a bylo to prostě krásné povídání* a zahrada kolem stanice je stará a vzácná a pan ornitolog by si zasloužil celý óbr dort***
 
Březnové výletování, malování a oslavování
Březnové výletování, malování a oslavování
Mateřská škola / 11 Duben 2016 / 9 fotek

V březnu jsme na výletech pozorovali probouzející se přírodu kolem nás, malovali jsme vše,co jsme viděli, a také jsme hodně oslavovali
 
Začátek dubna v Semínku
Začátek dubna v Semínku
Mateřská škola / 11 Duben 2016 / 15 fotek

Krásného dubnového počasí jsme využili k prozkoumávání mokřadu, výletu do zahradnictví (nakoupili jsme jarní květiny a bylinky)a objevování nových věcí v přírodě okolo nás. Mohli jsme konečně využít nové věci z badatelny,jako jsou cestovní lupy, síťky na odchyt vodních živočichů, pozorovací kádinky, nářadí nebo atlasy rostlin a zvířat.
 
Hudba Hrou v Semínku
Hudba Hrou v Semínku
Mateřská škola / 05 Duben 2016 / 8 fotek

Apríl nám v Mateřské škole Semínko přinesl nejen den plný legrácek, ale také hudební zážitek. Hudebníci, herci a interpreti Tom Kovanda a Honza Bradáč přiblížili dětem hudbu a její základní části - melodii a rytmus. Hravou formou ukázali vznik hudby, její důležitost pro člověka a jejich vzájemný vztah v průběhu historie. Děti se výborně bavily, byly zapojeny do děje, i pozorně poslouchaly.
 
Slepičky a kuřátka 30. 3. 2016
Slepičky a kuřátka 30. 3. 2016
Akce pro veřejnost / 01 Duben 2016 / 8 fotek

Vítání kuřátek a nahlédnutí do světa pod skořápkou zaujalo účastníky všech věkových kategorií. Tato akce již tradičně patří do našeho jarního programu a opět se velmi vydařila!
 
Farmářský den 24. 3. 2016
Farmářský den 24. 3. 2016
Příměstské tábory / 30 Březen 2016 / 13 fotek

O velikonočních prázdninách pomáhly o zvířata na farmě pečovat děti na příměstském táboře. Stihli jsme i několik pěkných her a den utekl jak voda.
 
Středeční výlet
Středeční výlet
Mateřská škola / 29 Březen 2016 / 8 fotek

23.3.2016 Výletníci z Veverek se vypravili přes pole až k Hamerskému rybníku. Pozorovali vodní zvířata, ptáky a probouzející se přírodu. Pohráli si na hřišti, stavěli stavby z kamínků a proběhli se po louce. Ježci dnes bádali kolem Toulcova dvora. Zjišťovali a zapisovali do bloku vše „jarní „ , co během výletu viděli. Všimli si zpívajících ptáků, semenáčků, vylétajících včel, fialek v mokřadu, malých slimáků, tokající slípky zelenonohé v trávě, čerstvé hluchavky i kvetoucího špendlíku. Při cestě domů kolem Botiče na ně čekal dobrodružný kousek, kdy museli opatrně projít podél utrženého břehu potoka. Všichni cestovatelé těžký úkol zvládli! Na závěr výletu si děti pohrály ve starých kmenech a pařezech stromů.
 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Aktuality

Den Země - slosování
Den Země - slosování Seznam výherců, kteří si cenu nepřevzali a čeká je u nás na Toulcově dvoře:
Praha hledá koordinátora EVVO
Hlavní město Praha vyhlásilo výběrové řízení na pozici, která je pro...
Co jsme dnes dělali ve školce
27.4.2016 Děti z Veverek se vydaly před areál Toulcova dvora k Botiči,...
všechny aktuality >>>
kontaktujte nás
Vyberte si...
Kontaktní formulář Zpětná vazba
Osoba Firma

Formulář - Osoba


Kontaktní informace

(Zvýrazněná políčka jsou povinná)


Jméno:
Příjmení:
IČ:
DIČ:
Ulice a čp.:
Město:
PSČ:
Telefon:
E-mail:
Firma:
IČ:
DIČ:
Ulice a čp.:
Město:
PSČ:

Kontaktní osoba


Jméno:
Příjmení:
Telefon:
E-mail:
Pozice ve firmě:


Informace o daru


Datum platby:
Vaše číslo účtu:
Kód vaší banky:
Částka:
Variabilní symbol:
Pronájem prostor - Poptávkový formulář


Kontaktní informace

(Zvýrazněná políčka jsou povinná)


Jméno:

Příjmení:

Organizace:

Telefon:

E-mail:


Místnost:
Sál 1
Sál 2
Velká přednášková Zátiší
Malá přednášková Klubovna
Velká koňská klubovna Mateřský klub - Herna
Mateřský klub - Oáza Mateřský klub - Zahrada
Mateřská škola Podium

Termín:

Čas:

Účel pronájmu:


Poznámka: